Ukryj komentarze(13)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/6/9/695734.jpg)
Łowca
tomic1
2020-06-23 14:09:37
Ocena: 4(glosow:6)-+
To tylko kwestia estetyki. Fizycznie nie muszą być równo. Jak ktoś źle zaplanuje kuchnię to czasem musi tak zrobić.
Valdi75014
2020-06-23 21:01:43
Ocena: 0(glosow:0)-+
Ze wzgledu na uklad gornych szafek okap kuchenny wypadl w tym miejscu i przesuneli plyte zeby centralnie znajdowala sie pod pochlaniaczem oczywiscie mozna by bylo zaplanowac inaczej by byla zachowana estetyka kuchni
jakub1975wawa
2020-06-20 23:04:15
Ocena: 3(glosow:11)-+
Moze jak ktoś lubi. U mnje w domu płyta z palnikami jest całkowicie rozdzielenia ustawiona od piecyka.
Upadek z 6-7 metrów musi być bolesny. Rosjanin mocno się potłukł, ale przeżył.
główna
![hopaj](https://cdn.wiocha.pl/img/logosy/hopaj_logo.png)
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.