lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 07.01.2022, 22:16:42   przez: FED0RA
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 112  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(2)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
dosieci55
2022-01-07 23:09:03
Ocena: 6(glosow:8)-+
Widać, że już do nich dotarło, że gówno się wyleje, więc WuC zmienia narracje na taką, którą pozwoli zrzucić wszystko na jakiegoś nadgorliwego pracownika niższego szczebla.

susza89
2022-01-12 14:22:18
Ocena: -1(glosow:3)-+
Jaka znowu opozycja? Ta "opozycja" z PO, w ktorej jeszcze pare lat temu byl obecny premier PiS? Morawiecki byl doslownie za rzadow PO osobistym doradca Tuska. Jaki, Gowin, Sikorski, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... kazdy z nich byl i w PiS i w PO. Dlaczego Kaczynski niby mialby podsluchiwac swojich dobrych kolegow i wspolnikow?

dosieci55
2022-01-07 23:09:03
Ocena: 6(glosow:8)-+
Widać, że już do nich dotarło, że gówno się wyleje, więc WuC zmienia narracje na taką, którą pozwoli zrzucić wszystko na jakiegoś nadgorliwego pracownika niższego szczebla.
Finał dość zaskakujący, więcej szczęścia niż rozumu.
główna
Dodano: 20.07.2018, 15:00:44   przez: torna
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 57Skomentuj (25) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.