Ukryj komentarze(7)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/7/1787125.jpg)
Łowca
wiktor40
2025-02-15 18:50:03
Ocena: 3(glosow:3)-+
Ale to trzeba było zrobić minimum 10 lat temu.
Kreuzritter
2025-02-18 23:43:48
Ocena: -1(glosow:3)-+
A ty oszołomie udajesz, że nie wiesz o kim mowa?
400 lat temu mówili "łżesz jak pies", dzisiaj się mówi "łżesz jak PiS"!!!
Adam64824
2025-02-16 07:04:37
Ocena: 1(glosow:3)-+
Tępy wyznawco tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PEDAŁEK TYSIĄCLECIA. Czemu z wami pisodchody jest tak że jak GEYa Kaczyńskiego nie da radę bronić. To chociaż dosrać komuś z aktualnego rządu a najlepiej Tuskowi. Ty tęczowy Jaruś Kaczyński alias PEDAŁEK TYSIĄCLECIA nawet nie wie ile ludzi zginęło pod Smoleńskiem. W grudniu zeszłego roku powiedział że jest podejrzany o odpowiedzialność za śmierć 36 osób. Ten łach 15 lat tam biega. I nie wie ile ludzi tam zginęło??? Alik mu się zużył. Kup tęczowemu prezesowi nowego
Kompletnie pijany kierowca Alfy Romeo został zatrzymany przez policjantów.
główna
![hopaj](https://cdn.wiocha.pl/img/logosy/hopaj_logo.png)
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.