lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika heniek32111


heniek32111
2013-01-04 18:03:49
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez użytkownika

heniek32111
2012-06-07 00:51:55
Pokaż absurd
Ocena: -1(glosow:1)
wyprzedzanie ok ale tu sa chyba dwa pasy jeśli jest inaczej to i tak na sąsiednim pasie jest wystarczająco dużo miejsca, jak przypuszczam sięgnał po tel czy coś innego, może picie mu sie wylało?? bo jakim cudem zjechał na białę (tzn śnieg) skoro miał miejsce do bezpiecznego wyprzedzenia??

heniek32111
2012-06-07 00:50:10
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
tragedia, tragedia stało sie (świeć panie nad jego/ich dusza) zauważcie że dłuższą chwilę jedzie po odpowiednim torze jazdy! więc złe warunki (akurat obecne) maja tu niewiele do gadania, gdyby tak było to wypadłby w poślizg już przy przejeżdżaniu przez biały pas śniegu (błota pośniegowego). wyp

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.