Komentarze użytkownika cscore
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/2/1211229.jpg)
Łowca
cscore
2013-09-08 12:14:05
Pokaż absurdOcena: 8(glosow:8)
widać jak kolega zna historię. Poczytaj sobie trochę o ułanach i ich wyposażeniu. Kawaleria nie atakowała czołgów, do zwalczania czołgów ułani używali dział Bofors 40mm, jeżeli dobrze pamiętam. Oddziały Polskiej kawalerii atakowały tylko umocnienia i odsłoniętą piechotę. Wśród 16 przeprowadzonych szarż nie było żadnej porażki. Wszystkie szarże ułanów były zwycięskie. Więc zamknij ryj i wróć do książek, bo debila tylko z siebie robisz i obrażasz pamięć bohaterów broniących Ziem Polskich
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/2/1211229.jpg)
Łowca
cscore
2013-09-08 12:51:03
Pokaż absurdOcena: 3(glosow:3)
a tak przy okazji koni, to Włosi do dziś dysponują jednym pułkiem XVI-wiecznych kirasjerów, którzy nadal wyposażeni są w stalowe kirysy. Ale pewnie nawet nie wiesz co to są kirysy, ani kirasjerzy
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/2/1211229.jpg)
Łowca
cscore
2013-01-19 13:10:02
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:2)
a tak wogóle,to co ona chciała zrobić? xD Bo nie ogarniam co ona tam ćwiczyła w tym garażu
![hopaj](https://cdn.wiocha.pl/img/logosy/hopaj_logo.png)
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.