Komentarze użytkownika redv6
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/3/1322737.jpg)
Łowca
redv6
2018-01-09 10:32:03
Pokaż absurdOcena: 3(glosow:7)
Wszyscy anty, może byście poszli do koła łowieckiego w waszym regionie i spędzili dzień z myśliwymi podczas prac w obwodzie, zobaczycie że to są sympatyczni ludzie dbający o środowisko bardziej niż wam się wydaje. Niektórzy nie oddadzą w łowisku nawet jednego strzału w ciągu roku a odpracują na rzecz przyrody po kilkadziesiąt a nawet kilkaset godzin rocznie. Ludzie na wsiach mają za złe, że za mało jest odstrzału i zwierzyna niszczy im uprawy, nawet 30% upraw, uwierzcie że to bardzo dużo. Co do głosowania, opozycja głosowała i tyle, wiedzieli nie wiedzieli, jakie to tłumaczenie.
![hopaj](https://cdn.wiocha.pl/img/logosy/hopaj_logo.png)
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.