lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika zakazlewakowania


Ocena: 0(glosow:0)
nc39 taka lewacka menda powinna wiedzieć, że mamy wolność słowa, nie każdy ma czas i nie każdemu płacą za anypisiorskie wstawki

Ocena: 5(glosow:27)
wstawka wykoorwista i dziwne, że nie znika, admin śpi?

Ocena: 0(glosow:0)
elyta

Ocena: 6(glosow:12)
Soros mu zasponsorował

Ocena: 1(glosow:1)
ale kopać nie umie i do kanady nie obiecywała wybyć

Ocena: 0(glosow:0)
mądrze gada, polać mu

Ocena: 0(glosow:0)
co on qrwa ćpie?

Ocena: 2(glosow:2)
co ty maxi ćpiesz?

Ocena: 1(glosow:1)
w weekendy chyba też

Ocena: 0(glosow:0)
rumuńsko-żydowskie kondominium pod bankierskim zarządem

Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez moderatora

Ocena: 2(glosow:4)
nie tylko, na wiosce też są trolle P

Ocena: 3(glosow:3)
niektórych posiadanie mózgu nie czyni madrymi

Ocena: 6(glosow:10)
tacy jak ty? a jak to się ma do zasad demokracji? jeżeli większość chce to co wtedy? W Polsce dostęp nie przejdzie bo co drugi wkurwiony obywatel poszedł by pod sejm zrobić porządek

Ocena: 1(glosow:1)
vox populi vox dei

Ocena: 14(glosow:18)
ma gość jaja jak kokosy, wypowiadać się w takim tonie, szacun, i jak tu pojać lewacką logikę i poprawność która potępia odmienne zdanie?

Ocena: -1(glosow:1)
hehehe DOBRE

Ocena: 16(glosow:16)
jak bym wolal pomyśleć o straconym sprzedajnym pokoleniu dziennikarzy, skoorwysynoof finansowanych przez niemieckie koncerny, próbujących robić nam wodę z mózgu, niech to koorestfo wymiera, może kolejne pokolenie będzie lepsze

Ocena: 7(glosow:9)
yebane tępe lewactwo i sprzedajne koorestfo
3
Następna >
Ostatnia >>

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.