lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika TOM2424


TOM2424
2021-04-24 10:35:10
Pokaż absurd
Ocena: 1(glosow:7)
1.jazda obok siebie dozwolona w momencie gdy na drodze nie ma innych urzytkownikow(zapraszam do lektury kodeksu) 2.rower obowiazkowo powinien posiadaz oswietlenie 3.wmomenicie braku sciezki rowerzysta jest obawiazany jechac utwardzonym poboczem 4.kazdy kierowca mijajacy rowerzyste zobowiazany jest urzyc sygnalu dzwiekoweg 5.jezeli rowerzysta nje korzysta ze sciezki wyznaczonej do kierunku jazdy( ta po drugiej stronie drogi tez waz obowiazupuje)narazony jest na mandat wysokosci 150pln 6.gdzie pytamgdzie jest kur....... policja 7, nie ma rozruznienia rower szosowy ,terenuwy czy iinny, kode

TOM2424
2021-04-24 10:49:02
Pokaż absurd
Ocena: 1(glosow:3)
Nie musisz nas lubuic grunt abys znal przeisy i sie donich stosowal to wystarczy Kierowców tez sie to tyczy KAŻDE OMIJANIE ROWERZYSTY UZYCIE SYGNALU DZWIEKOWEGO OBLWIAZKOWE WDL KODEKSU O RUCHU DROGOWYM
2
Następna >
Ostatnia >>

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.