lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika Mantech


Mantech
2011-10-08 10:55:26
Pokaż absurd
Ocena: -1(glosow:3)
nie trudno zdobyć tyle komentarzy, jak głąb nie potrafi nawet przepisać słowa komentarz. Zajrzyj lepiej do słownika a nie na wiocha.pl.

Mantech
2011-08-24 14:41:25
Pokaż absurd
Ocena: 2(glosow:2)
ktoś wrzuca zdjęcie na portal Wiocha, a sam robi wiąchę z ortografią. Wyraz niesmaczne pisze się razem. Dla mnie Wiocha.

Mantech
2011-08-24 09:57:39
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:18)
śmierdzi pewnie jak z ust ryby, dlatego taki tatuaż.

Mantech
2011-08-23 13:34:16
Pokaż absurd
Ocena: 35(glosow:45)
po tej notce wnoszę, że takie rzeczy u ciebie przydarzają się tylko w snach. Może jak dorośniesz to dosięgniesz krowie do ogona, wtedy może zaznasz rozkoszy a na razie trenuj ręką przed komputerem.
2
Następna >
Ostatnia >>

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.