lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika slon11


slon11
2011-12-06 22:17:50
Pokaż absurd
Ocena: 6(glosow:6)
Ale żenada, pijany diota a "Ewka" nie lepsza, niech się cieszą, że nie skończyli jak "malina jeeeeedziesz"

slon11
2011-12-04 11:43:41
Pokaż absurd
Ocena: 2(glosow:4)
Do wszystkich piszących bzdury o laserze "stówka , dwie i macie po kłopocie na całe życie" - najpierw się dowiedzcie dokładnie jak to wygląda, a później piszcie bzdury. Musiałaby powtarzać zabiegi do końca życia co jakiś czas i wywalić wiele tysięcy pln a i tak by było widać zarost.

slon11
2011-12-04 11:48:01
Pokaż absurd
Ocena: -2(glosow:6)
Że już nie wspomnę,że dobranie leków hormonalnych,które będą działały w pożądany sposób jest cudem-a źle dobrane pogłębiają problem.W dodatku nie wygląda na majętną a to są bardzo wysokie koszty-na endokrynologa z NFZ czeka sie wiele miesięcy.Oby Wam sie nie przytrafiło,bo śmiać się już nie będzieci

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.