lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika ala0707


ala0707
2011-12-11 11:58:14
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:4)
ja pierdziele Myyagi112 to tez niezle douczony. przeciez nie chodzi o plemniki tylko o zaplodniona komórkę jajową (proces zapłodnienia, czyli połączenia dwóch gamet, jest pierwszym etapem życia)wiec sie Nie martw w pojedynke dziecka nie zrobisz.

ala0707
2011-09-28 15:06:32
Pokaż absurd
Ocena: -9(glosow:19)
glupi tekst. bo akurat Kościol Katolicki pomoga biednym ,np.przez Caritas.Papiez jest glowa Kościola . a takie teksty to tak jakby powiedziec ze prezydent ma sprzedac palac zamieszkac pod mostem zamiast kierowac krajem.

ala0707
2011-09-25 02:32:37
Pokaż absurd
Ocena: -2(glosow:14)
no masakra, wogole zero szacunku dla wierzacych dla Boga, nawet jak sie nie wierzy to nie nalezy mieszac wiary z blotem chocby ze wzgledu na uczucia innych. wielcy ateisci bez zadnej kultury . porazka i dno. nalezy szanowac kazdego czlowieka, wierzacego jak i niewierzacego.

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.