lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika mpatyna


mpatyna
2017-03-13 16:24:33
Pokaż absurd
Ocena: 1(glosow:1)
Jeden idiota balu_ni zestawił dwa zdjęcia nie mające ze soba nic wspólnego, a inny idiota moderator uznał ze jest to fajne i wstawił na główną. To jest wasz szczyt inteligencji?

mpatyna
2016-12-19 13:15:05
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:6)
Żałosne jest to że moderator takie gówno wrzuca na główną

mpatyna
2016-12-12 10:24:00
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:8)
Inteligencja Twórcy tego czegoś jest równa inteligencji moderatora zatwierdzającego to polityczne gówno. Tak jak pisałem już kiedyś, wiocha to nie wiocha to tuba rozgrywek politycznych i to bardzo niskiego lotu.

mpatyna
2016-12-06 10:58:21
Pokaż absurd
Ocena: 4(glosow:4)
Zastanawiam się gdzie wiocha w tym przypadku. Zauważyłem że ten portal przestał być wiochą i odszedł od swoich pierwotnych założeń, zamienił się w tubę rozgrywek politycznych. czy moderatorzy mają jeszcze swój mózg czy może został on całkiem zmanipulowany przez media i wtłoczona im do głów została wojenka polsko polska i działania mające na celu ją podtrzymywać. Nie ma dnia aby na głównej nie było polityki i to w obrazie całkiem odbiegającym od wiochy. Moderatorzy dokąd zmierzacie i co chcecie osiągnąc robiąc z wiochy tubę rozgrywek politycznych?

mpatyna
2013-02-13 19:26:15
Pokaż absurd
Ocena: 2(glosow:2)
dlatego powinna być kara śmierci, jednego dwóch odstrzelić i reszta by sie zastanowiła co robi.

mpatyna
2012-08-27 00:39:45
Pokaż absurd
Ocena: 1(glosow:1)
komentarz usunięty przez użytkownika

mpatyna
2011-12-19 21:41:27
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:2)
I z czego prostactwo się śmieje?? Z czyjegoś wygladu, z tego ze natura ja taka stworzyła?? Wrzucać swoje fotki to zobaczymy jakie zianie będzie.Rozumiem śmiać sie z czyjegos zachowania albo głupoty ale z wygladu? Zal mi Was wszystkich.

mpatyna
2011-12-04 20:22:50
Pokaż absurd
Ocena: 3(glosow:3)
Rozumiem się smiać z czyjegoś zachowania czy głupoty ale z wygladu?? Każdy wygląda tak jak go natura stworzyła, sam nie miał wyboru wybrac sobie twarzy czy ciała. Dlatego wiocha jet dodawanie takich zdjęć. Autorze jesteś żałosny.

mpatyna
2011-12-04 20:14:54
Pokaż absurd
Ocena: 1(glosow:1)
a gdzie tu wiocha?? to że ktoś zrobił głupia minę dla jaj to nie znaczy ze to wiocha. Autorze ogarnij się

mpatyna
2011-11-19 12:37:24
Pokaż absurd
Ocena: -1(glosow:1)
To co ma sobie cycki uciąć żeby ich widać nie było?? Wrzucajac normalne zdjęcie na wioche sam robisz wiochę. Zenada...

mpatyna
2011-11-12 22:19:31
Pokaż absurd
Ocena: 2(glosow:2)
wiocha to dodawać zdjęcia dzieci i opisywać ich seksualność... Lecz się!

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.