lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika merquto


merquto
2013-04-01 18:34:27
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:4)
obawiam się że to zwierze gdyby żyło odznaczało by się większym intelektem niż ty nieludzki bezmózgowiu, jak cie napadną dresy i skopią porządnie to jak dla mnie to bedzie również normalna sprawa

merquto
2013-03-29 12:37:51
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
ci wszyscy którzy tak się cisną że fotoradary dobre że nie nalezy przekraczac predkosci chyba nie maja prawa jazdy albo nigdy nie jezdzili po Polsce, te ograniczenia są generalnie nienormalne, każdy kto troche podrozowal samochodem dobrze wie ze 20-30 ponad ograniczenie go nie zabije, poniewaz auto w takich predkosciach zachowuje sie zupelnie normalnie, poza tym u nas aby pokonać 50 kilometrów trzeba jechać z półtorej godziny, co daje Vśr 30-40 kmh, wiec nic dziwnego że trzeba nadrabiać stracony czas, co do ograniczen w terenie zabudowanym mozna się w wiekszosci zgodzic, tam chodzą ludzie tam

merquto
2013-03-23 15:16:02
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez moderatora

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.