Komentarze użytkownika matys601

Łowca
matys601
2014-07-11 13:45:05
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:12)
sam skrobał, a teraz staje się obrońcą życia?!? WTF? Chyba Pan profesor pcha się do polityki, może minister zdrowia?

Łowca
matys601
2014-04-25 12:17:44
Pokaż absurdOcena: -1(glosow:3)
skoro ten merol kosztuje milion i jest to ponoć koszt 4 przeciętnych samochodów, to mi wystarczy taki przeciętniak :)

Łowca
matys601
2014-04-15 19:49:00
Pokaż absurdOcena: 2(glosow:6)
Oj Aneta co ty masz w głowie, po komentarzach widać że ostry prawicowiec z Ciebie i ty nie potrafisz odpuszczać??? Sorki ale po takich wpisach jak twój zastanawiam się czy na tym portalu mamy się pośmiać czy tylko wyzywać od Kurew.
Pamiętaj żeby się wyspowiadać :)

Łowca
matys601
2014-04-16 11:27:07
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:4)
wiejskisplaw ty głupi jesteś i tyle! a w kwestii moich poglądów politycznych pomyliłeś się i to bardzo.

Łowca
matys601
2014-04-07 12:57:10
Pokaż absurdOcena: 6(glosow:12)
zacznijmy od tego że to nie polska Straż.

Łowca
matys601
2014-03-26 14:13:30
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:12)
Fanem Wałęsy nie jestem ale w odróżnieniu od reszty doceniam jego zasługi dla mojej i Waszej wolności, gimby nie zrozumieją a Ci co starsi co robili w dawnych słusznych czasach? NIC??? odbijali karty w zakładach pracy i tyle! tak więc niech się ktoś bardziej zasłużony z pośród tu komentujących wyłoni i wyjaśni nam jak walczył o wolną Polskę?
QRWA czemu w tym kraju wszystkich trzeba opluć?

Łowca
matys601
2014-03-26 15:37:40
Pokaż absurdOcena: 2(glosow:4)
człowieku skoro możesz pieprzyć co ci ślina na język niesie to chyba jesteś wolny, paszport masz? za granicę nawet jeżeli za pracą to możesz wyjechać, nie masz godzin policyjnych więc do żabki po browara możesz nawet o 23 w kapciach wyskoczyć, czy może się mylę?
co do Solidarności - ona niszczy się sama skutecznie i tam dopiero jest kolesiostwo!
A jak uważasz że komuna lepsza to może na Krymie dostaniesz paszport ruskich.

Łowca
matys601
2014-01-29 10:01:07
Pokaż absurdOcena: 8(glosow:12)
Twarze myślą nieskalane, pewnie dalej są na utrzymaniu rodziców i sobie dorabiają jak potrafią. PRACE SPOŁECZNE DLA TAKICH NIEROBÓW !!!!!!!!!

Łowca
matys601
2013-12-20 12:43:47
Pokaż absurdOcena: 3(glosow:13)
Gdyby nie jego Weto ws. podatku wielu problemów by dzisiaj nie było, ale Pan Prezydent wolał się napić i ułaskawić paru kolegów, ich synów, ciotki itp. itd. ( ponad 4tyś ułaskawień )
Panie Kwachu - niech się Pan osiedli na jakiejś dalekiej wyspie i nie wraca.

Łowca
matys601
2013-12-10 21:15:09
Pokaż absurdOcena: 3(glosow:9)
A to trochę prywaty, bo temat mnie sprowokował.
Pana z niebieskiej Skody Roomster (ewidentnie firmowej), który dzień po tym zdarzeniu we Wrocławiu na rond. Powst. Śl. wyskoczył z auta do mojej żony ( jadącej również z bobasem )serdecznie nie pozdrawiam. Debil również próbował wymusić pierwszeństwo, trąbiąc do tego że " Pan jedzie " i żona ma mu zjechać, no to pokazała mu środkowy palec i się zaczęło.
Mam nadzieję że to przeczytasz mendo i ciesz się że nie mam twoich numerów, bo bym tego nie odpuścił. IMPOTENT

Łowca
matys601
2013-12-10 21:04:05
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:2)
Thefi nie gorączkuj się tak, pamiętaj że wyjątek potwierdza regułę :) a na osłodę dodam że Jeremy Clarkson stwierdził że na wyspach buraki przesiadły się do AUDI. Tak więc może niedługo i ty nie będziesz się wstydził :)
Ps. Na moją żonę wyskoczył ćwok z niebieskiej Skody Roomster we Wrocławiu ( wpychał się na trzeciego i zareagował tak na środkowy palec ), facet co do kobiety dymi... to dopiero wiocha

Łowca
matys601
2013-10-31 14:08:52
Pokaż absurdOcena: 5(glosow:9)
Ciekawe czy on nie jest dzieckiem gwałtu. (analnego)

Łowca
matys601
2013-09-12 21:58:01
Pokaż absurdOcena: 5(glosow:7)
No to drodzy internauci, wrzucajcie to gdzie się da, jak pokazują inne przykłady internet jest stanie zainteresować media problemem którego wcześniej nie dostrzegają. A jak zainteresują się media to nagle okaże się że minister poleci "zbadać sprawę" a wystarczy że urzędnicy, sędziowie, komornicy, policjanci itp. zaczną ponosić konsekwencję swoich decyzji - tak jak my wszyscy!
I wybaczcie ale nie wierzę w pomyłkę, bo chyba takim debilem komornik nie powinien być?

Łowca
matys601
2013-07-19 10:32:31
Pokaż absurdOcena: 1(glosow:9)
Uśmieję się jak norka jak odwołają HGW i wygra jakiś prawicowy zakapior :) i życzę wam drodzy Warszawiacy aby wasze inwestycje stanęły w miejscu, wtedy nie będą nic kosztować, a może dzięki temu inne miasta dostaną większe pieniądze.
Ahh jak mi was żal że stoicie w korkach, podczas gdy buduje się druga linia metra - ja mieszkam we Wrocławiu, stoję również w korkach ale metra nie ma. Powodzenia, w odwołaniu - będziecie tacy dumni - ciekawe jak długo ...

Łowca
matys601
2013-07-10 14:45:29
Pokaż absurdOcena: 8(glosow:10)
Ciekawe, gdyby grała koncert w USA i poszła tam na miejską plażę z pewnością było by inaczej..... zamiast "Polskiego bydła" stały by amerykańskie grube świnie.

Łowca
matys601
2013-05-23 12:59:57
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:8)
Lubię ten serwis ale wpisy czasem mnie powalają, jakby wpuścili karetkę to też byście krzyczeli:) (w myśl zasady - wina TUSKA) takie są przepisy - w pierwszej kolejności pierwszeństwo przejazdu należy się VIP'om i tak jest w każdym kraju. tyle w temacie.
a tak na marginesie to od nie przestrzegania przepisów tworzy się u nas często burdel więc cieszcie się że ktoś ich jeszcze przestrzega. POZDRO pieniacze :)

Łowca
matys601
2013-01-09 14:45:31
Pokaż absurdOcena: 8(glosow:10)
Wystarczy upubliczniać wizerunek i dane osobowe takich ludzi w mediach wraz z opisem jakiego czynu się dopuścili. Ale u nas nawet zdjęcia złodzieja nie można pokazać.

Łowca
matys601
2013-01-09 14:40:31
Pokaż absurdOcena: 10(glosow:10)
Przykład idzie z góry, skoro posłowie PSL twierdzą że miejsce psa jest przy budzie to ja nie mam pytań! Trzeba zmienić mentalność ludzi, wprowadzić akcje społeczne promujące szacunek dla zwierzaków ( w Polsce myśli się tylko o losie Karpia przed świętami - psy i koty niewielu obchodzą)
<< Pierwsza
< Poprzednia
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Następna >
Ostatnia >>

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.