Komentarze użytkownika Tomi850

Łowca
Tomi850
2013-03-17 16:02:45
Pokaż absurdOcena: 1(glosow:5)
Łapka w gore dla autora tego listu!!! Jestem takim samym przykładem polaka ojca i meza. Moja żona po studiach szuka pracy juz poł roku i jedyne oferty to najlepiej być inwalidą na rencie z 10 letnim doświadczeniem i śliczną bladynką robiącą lach... swojemu szefowi.

Łowca
Tomi850
2013-02-17 12:23:12
Pokaż absurdOcena: 1(glosow:1)
Wszedłem sobie z nudów na ten portal i po obejrzeniu tego filmiku aż mnie skręciło w żołaju jak taka ściera może tak traktować to małe dziecko kur... co za... brak słów dodam że sam jestem ojcem 7 miesięcznej córki. I dobrze że moja mama się nią opiekuje!!!

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.