Ukryj komentarze(3)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
Snajper
leszkowaty
2015-09-01 19:58:51
Ocena: 1(glosow:1)-+
zacna logika 5pln to kradzież ale już 150 to nie? czyli kali kraść to dobrze, jak kalego okraść to wielkie aj waj (pejsata logika)
vacarius
2015-09-01 19:09:21
Ocena: -3(glosow:5)-+
Niestety ale takich podszywaczy się jest zbyt wielu w internecie. Ja rozumie piractwo komputerowe gdy kogoś nie stać na grę za 150 zł ale to tu to już nie jest piractwo tylko sk.rwysyństwo!!! Prześlij mi na priw więcej informacji o nim może jakiś email konto na Facebooku być może uda mi się złamać jakieś hasło. Kiedyś takich podstępnie sciągałame na swoje strony www i oni czasem używali tych samych haseł do logowania haha.
leszkowaty
2015-09-01 19:52:05
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez moderatora
leszkowaty
2015-09-01 19:58:51
Ocena: 1(glosow:1)-+
zacna logika 5pln to kradzież ale już 150 to nie? czyli kali kraść to dobrze, jak kalego okraść to wielkie aj waj (pejsata logika)
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.