Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
![Sitename -](https://cdn.wiocha.pl/av/1/0/1057020.jpg)
Łowca
dragons86
2012-11-28 12:18:22
Ocena: 0(glosow:0)-+
No i co w tym wieśniackiego.Ta strona schodzi na psy.Jak chcę sobie pooglądać różne dziwne czy śmieszne filmiki to sobie takich szukam i oglądam.A teraz tutaj robi się taki miszmasz wszystkiego syfu.I jeszcze jakiś krety to zatwierdza na główną.
krzychoo33
2012-11-28 13:32:11
Ocena: -1(glosow:1)-+
kiepski zart - 1. Ktos mogl nie wytrzymac na serce; 2. Ktos mogl probowac sprawdzic (np. kopnieciem), czy dziewczynka jest prawdziwa, lub po prostu zaatakowac ja "w obronie wlasnej". totalny brak wyobrazni tworcow tego "zartu".
maxixi1991
2012-11-28 11:07:24
Ocena: 0(glosow:0)-+
gorzej jakby się któraś przekręciła :D
![hopaj](https://cdn.wiocha.pl/img/logosy/hopaj_logo.png)
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.