Doświadczenie w przemocy ma! Wiedział co mówi.
Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
zenontelefon
2025-03-21 09:48:47
Ocena: 3(glosow:3)-+
Ale naruszenie nietykalności osobistej też widać. Ciekawe czy Dżek Dekorejszyn by tak gościa o posturze Pudziana przestawia?
hedonistka
2025-03-20 22:49:24
Ocena: -8(glosow:8)-+
ja tutaj widze jakiegos faceta, który stanal na drodze komus widzac ze ktos idzie w jego kierunku dosyc szybkim krokiem , nic dziwnego ze go odepchnal bo tak on sam musialby by sie zatrzymac, a z filmiku widac ze wolno to oni nie chodzą mało tego w tłumie rozni ludzie sie trafiaja wiec nawet odepchnal go dla wlasnego bezpieczenstwa, widac nawet ze facet ktory zostal odepchniety nadal probuje przeszkodzic osobom ktorzy ida . widac to m.in na zwolnionym tempie filmiku
zenontelefon
2025-03-21 09:48:47
Ocena: 3(glosow:3)-+
Ale naruszenie nietykalności osobistej też widać. Ciekawe czy Dżek Dekorejszyn by tak gościa o posturze Pudziana przestawia?
mamamarcina
2025-03-21 10:18:18
Ocena: 0(glosow:0)-+
Prokurator Wrzosek też mu na drodze stoi! Jemu, albo jego pryncypałowi!

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.