Miło popatrzeć, przez Ginka_Beer — 1 rok temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Taka refleksja przez bezyk — 1 rok temu 0 3 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Ja bym im jeszcze przez thomaass — 1 rok temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Rydzyk broni polityków PiS dlatego, przez mamamarcina — 1 rok temu wgrane.pl 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Coś za coś ... przez AQQQ62 — 1 rok temu 0 7 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Nożyczki , noże ostrze przez bolszewik933 — 1 rok temu 0 4 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Tyle w temacie przez TYGRYS-1984 — 1 rok temu 0 6 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Totalne dno w mundurach przez Admin — 1 rok temu 0 15 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Zostań Franczyzobiorcą. przez mareqqh — 1 rok temu 0 3 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Kamysz.. krzyż to symbol cierpienia i nigdy bym nie powiesił go w przez kapec60 — 1 rok temu 0 4 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">