Kogoś mi to przypomina
przez
UthredzBebbanburga
— 2 lata temu
Sądownictwo
przez
maximtg
— 2 lata temu
Ale ja, to robię uczciwie
przez
montaro111
— 2 lata temu
Co Pan sądzi o 13. i 14. emeryturze?
przez
Nightcrawler39
— 2 lata temu
wgrane.pl
PKP służy pomocą swoim pasażerom
przez
Nightcrawler39
— 2 lata temu
Projektant nie pomyślał
przez
Wiesniak_Krul
— 2 lata temu
Pytanie dnia
przez
TYGRYS-1984
— 2 lata temu
Czy policja ma powody do świętowania?
przez
nissin
— 2 lata temu
Od zakrystii
przez
bolszewik933
— 2 lata temu