W Polsce katolicy większością już nie są.
przez
caleanka
— 4 lata temu
Którego pisiora obstawiacie? Pseudonim: Stefan
przez
FED0RA
— 4 lata temu
Rodzina
przez
Antykamera
— 4 lata temu
Podobno jeden na wózku już dał radę wjechać
przez
szatano999
— 4 lata temu
Kiedy nie poszło po twojej myśli
przez
hef0
— 4 lata temu
wgrane.pl
Przypadek ?
przez
RonaldB
— 4 lata temu
Lektura szkolna
przez
BB55
— 4 lata temu
Już wiesz dlaczego
przez
Antykamera
— 4 lata temu
Wszyscy o 4 fali
przez
frezeer
— 4 lata temu