Reklama
Reklama

Komentarze

19
K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

Oj nie przesadzajcie, jak się jeździ zgodnie z przepisami (wiem, że często absurdalnymi ale jednak) to nie ma się czego obawiać bo można mandatu w razie czego odmówić. Policja ostatnimi czasu też jest pod ostrzałem mediów i pilnują się bardzo żeby nie stracić dobrej posady.

0

Zglos komentarz

M
monica456 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a kurr.......a jak ich nie ma tez zle....

0

Zglos komentarz

W
wacotm1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W takich miejscach pe**ły je..ne się nie staje...

0

Zglos komentarz

G
grzybek836 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jedna ku..a

0

Zglos komentarz

I
Infidel 💩 JP 100%
12 lat temu

"DYMA" - poprawna odmiana

0

Zglos komentarz

P
PanKlekswKosmosie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dymie - co to za wymyślanie nowych słów?! Może i ćpie co? :D

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
12 lat temu

Spotkania i z "Tirówką" i z policjantem niosą ze sobą pewne ryzyko...

0

Zglos komentarz

M
mrrekin 🌾 Wieśniak
12 lat temu

policja bierze więcej

0

Zglos komentarz

H
Hehe2013 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Można mówić co się chce ale mandaty działają.Proszenie kierowców by zwolnili już nie.Właśnie niedawno otrzymałem mandacik (pierwszy od 9 lat,mimo że nie jeżdżę jakoś przesadnie przepisowo,hm a ponoć kierowcy są tak nękani).Od czasu oberwania mandatem zacząłem zwracać większa uwagę na znaki.Niestety...

Można mówić co się chce ale mandaty działają.Proszenie kierowców by zwolnili już nie.Właśnie niedawno otrzymałem mandacik (pierwszy od 9 lat,mimo że nie jeżdżę jakoś przesadnie przepisowo,hm a ponoć kierowcy są tak nękani).Od czasu oberwania mandatem zacząłem zwracać większa uwagę na znaki.Niestety większość buractwa twierdzi ze została nieziemsko pokrzywdzona przez państwo,tuski,rostowskie no wszyscy winni tylko nie on...

0

Zglos komentarz

P
Punchline 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Tirowka czy policjant?" Mnie to roznicy nie robi,i to ku*wa i to kur*wa .

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Policjant to pół biedy gorzej jak straż wiejska !

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

Fotoradar???

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

różne są sposoby zarabiania....tfuj.....dymania kierowców

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

W tym miesiącu jestem "wydymana" na 400 zł.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

uuuu Zgrzeszyłaś córko!!!....zamiast dać na tacę....opłacasz tych komuchów

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

I co ciekawsze, nie mam wyrzutów sumienia, że nie daję, na tace rzecz jasna. Rychła ekskomunika.

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Rozalko, czas wziąć odwet za dymanie i podymać samej :)

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

Masz rację, jutro zmontuję fotoradar przy swoim obejściu!

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nagą "panienkę" z "suszarką" w ręce :)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

zawsze możesz "postrzelać" do lustra...z suszarki.....dla odprężenia

0

Zglos komentarz

U
ulven 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tak, lepiej niech pełno id****w jeździ po drogach, niech jeszcze więcej wypadków się zdarza, niech nikt tego nie pilnuje. No bo czemu nie? To byłoby świetne, prawda?

0

Zglos komentarz

F
falk87 🎖️ Snajper
12 lat temu

bardzo dobrze ze dymaja de**lnych kierowcow ktorzy mysla ze wszystko im wolno;d

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
12 lat temu

"Dymie" czyli tworzy zasłonę dymną? Deklarujesz w profilu 32 lata a posługujesz się pisownią nierozgarniętego dziecka z 2 klasy podstawowej.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

to by było...dymi...

0

Zglos komentarz

H
hujopies 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ani "dymie", ani "dymi", tylko DYMA.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Tirówka przynajmniej nie daję punktów i pewnie bierze mniej jak Policjant.

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
12 lat temu

No tak, może punktów nie daje - za to cytuje "Awast" - "baza wirusów została zaktualizowana".

0

Zglos komentarz

L
Livia_Druzylla 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wiochą jest ortografia publikującego- powinno być "dyma" ("dymie" to wołasz od słowa "dym")

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

wlasnie sie zastanawialem w jakim rejonie Polski tak dziwnie sie mowi:)

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

@mlw1488^nie w jakim rejonie, tylko po jakiej szkole, gimbazjum murowane.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

dymie....sarkazm z domieszką gwary....coś zbyt wysublimowanego na wasze gusta

0

Zglos komentarz

G
grruby80 😏 Szyderca
12 lat temu

Niebieski z iskrą.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

ta druga też ma...."iskrę"

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Wydymało nas państwo. Zdelegalizowało prostytucje zmuszając prostytutki do stania na ulicy zamiast przyjmowania w burdelach. A potem postawili na ulicach fotoradary.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

mechanizacja w dymaniu obywatela

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Próg zwalniający po prawej.

0

Zglos komentarz

Reklama