Reklama
Reklama

Komentarze

129
L
lemansky1979 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hmmmm, a można to jeżeli nie eksterminować, to przynajmniej sterylizować żeby się nie rozmnażało??

0

Zglos komentarz

D
dendi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zabijcie to gó**o zanim złoży jaja

0

Zglos komentarz

D
dominv 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zamknalbym te wszystkie id**tki razem bez internetu, radia, tv i czekal az im glowy wybuchna od tego krzyku i pieprzenia glupot

0

Zglos komentarz

P
pawcio8753 🌾 Wieśniak
12 lat temu

o qurwa co to ma byc?!

0

Zglos komentarz

P
plok99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Liczyłem na to, że wskoczą do tej fontanny ;/ nawet pe**łków nie mogło zabraknąć wśród grona tych "fanek" :D

0

Zglos komentarz

P
PamieNta 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Fanki fankami, ale ja się pytam co tam robi kilku koleżków? Pe**ły jakieś?

0

Zglos komentarz

D
deklinator 🌾 Wieśniak
12 lat temu

spodziewałem się zbiorowego samobójstwa...

0

Zglos komentarz

M
meraja 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Hejtowanie" dzieci za ich jeszcze nie dojrzałe preferencje muzyczne świadczą o średniej wieku na tym portalu.. Wiocha dla wstawiającego.

0

Zglos komentarz

C
chudy24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jestem tego samego zdania.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To jest dzicz ,a nie dzieci i całe zajście jak najbardziej wiocha

0

Zglos komentarz

Z
ziomal19922 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chyba zacznę sikać do wiadra

0

Zglos komentarz

O
otookojokoono 🌾 Wieśniak
12 lat temu

SWAG - Secretly We Are Gay

0

Zglos komentarz

C
chudy24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie mogę tego pojąć, co WAM w ogóle przeszkadzają te dzieciaki? Każdy ma jakichś tam swoich idoli. Jeden woli Metallice, drugi Dodę, trzeci znowu Michaela Jacksona, a te dzieciaki właśnie Bibera. To, że nie lubimy tego samego co inni, nie znaczy że musimy ich krytykować. Założę się, że za parę lat g...

Nie mogę tego pojąć, co WAM w ogóle przeszkadzają te dzieciaki? Każdy ma jakichś tam swoich idoli. Jeden woli Metallice, drugi Dodę, trzeci znowu Michaela Jacksona, a te dzieciaki właśnie Bibera. To, że nie lubimy tego samego co inni, nie znaczy że musimy ich krytykować. Założę się, że za parę lat gust im się zmieni i będą słuchać kogoś innego, kto akurat "zabłyśnie". :D

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
12 lat temu

Jasne, ze się zmieni. Też w ich wieku słuchałam między innymi kapel pokroju para wino. Teraz raczej gustuje w prawdziwej muzyce (ale bardziej heavy metal i rock, nie punk). Ale o pidżamy porno, kultu nigdy nie porzucę. Świetne teksty, muzyka niesamowity klimat. To jest prawdziwa twórczość. Zawsze bę...

Jasne, ze się zmieni. Też w ich wieku słuchałam między innymi kapel pokroju para wino. Teraz raczej gustuje w prawdziwej muzyce (ale bardziej heavy metal i rock, nie punk). Ale o pidżamy porno, kultu nigdy nie porzucę. Świetne teksty, muzyka niesamowity klimat. To jest prawdziwa twórczość. Zawsze będzie miała miliony fanów. 20 lat temu, teraz i za 20 lat.

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie zapomnijcie polskiego rocka, tego w lat 90 ale i tego z 80. Tyle wspaniałej muzyki, przy których ludzie płodzili ostatnie dobre pokolenia Polaków.

0

Zglos komentarz

M
maro1981 🌾 Wieśniak
12 lat temu

proste! idolami tego gościa są tylko tępaki

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
12 lat temu

To tylko dzieci, wyrosną z tego. Lepsze dla mnie było, kiedy dorośli dostali na weselu jakiegoś wielkiego podniecenia, gdy zespół zagrał hit disco polo "ona tańczy dla mnie". To jest ogólnie śmieszne, czego ludzie słuchają, jednocześnie wyśmiewając coś co nie jest mniej ambitne. Sory ale k...

To tylko dzieci, wyrosną z tego. Lepsze dla mnie było, kiedy dorośli dostali na weselu jakiegoś wielkiego podniecenia, gdy zespół zagrał hit disco polo "ona tańczy dla mnie". To jest ogólnie śmieszne, czego ludzie słuchają, jednocześnie wyśmiewając coś co nie jest mniej ambitne. Sory ale koleś z dwoma damskimi kolczykami w uszach, okularami przeciwsłonecznymi w klubie i błyszczykiem na ustach wcale nie jest mniej pe**lski od biebera.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Na weselu bawisz się w pomieszczeniu zamkniętym, w gronie rodziny i przyjaciół, na weselu ludzie najlepiej bawią się przy skocznych wesołych piosenkach, gdyby było inaczej, nie wynajmowano by discopolowych zespołów, na weselu, po wypiciu paru kieliszków ludzie zaczynają bawić się jeszcze lepiej i ża...

Na weselu bawisz się w pomieszczeniu zamkniętym, w gronie rodziny i przyjaciół, na weselu ludzie najlepiej bawią się przy skocznych wesołych piosenkach, gdyby było inaczej, nie wynajmowano by discopolowych zespołów, na weselu, po wypiciu paru kieliszków ludzie zaczynają bawić się jeszcze lepiej i żadna muzyka im nie przeszkadza, przynajmniej ja nie zauważyłam, aby było inaczej ;)

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
12 lat temu

Mi się gust po alkoholu nie zmienia. Na weselu jest różna muzyka: biesiadna, rockowa, popowa, taneczna. Ale disco polo rządzi, bo ludzie to lubią, czy trzeźwi czy nie. A ja nie lubię ani disco polo ani biebera ani żadnej tandety. Dla mnie ta sama liga. Dlatego nie rozumiem dlaczego na jednego się ta...

Mi się gust po alkoholu nie zmienia. Na weselu jest różna muzyka: biesiadna, rockowa, popowa, taneczna. Ale disco polo rządzi, bo ludzie to lubią, czy trzeźwi czy nie. A ja nie lubię ani disco polo ani biebera ani żadnej tandety. Dla mnie ta sama liga. Dlatego nie rozumiem dlaczego na jednego się tak najeżdża a innego ubóstwia. Na moim weselu nie było disco polo i ludzie się świetnie bawili.

0

Zglos komentarz

M
mloda121 🌾 Wieśniak
12 lat temu

totalna wiocha hahahaha

0

Zglos komentarz

W
Wiki2009 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Brak słów

0

Zglos komentarz

K
krakeer 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nawet nie mam zamiaru tego włączać niech wyginie poprzez brak zainteresowania

0

Zglos komentarz

N
NIEN0RMALNY 🌾 Wieśniak
12 lat temu

średnia wieku gdzieś koło 14 lat :)

0

Zglos komentarz

D
diilgandzior 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Stado dzieciaków z niskim ilorazem inteligencji...

0

Zglos komentarz

S
szczyrzyc16 😏 Szyderca
12 lat temu

Czy ta najbardziej pier...ta ma metkę na torebce?

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
12 lat temu

ale oszołomy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Stado wyjących małp.Durne gimbusy...

0

Zglos komentarz

G
Grzeslaw07 🌾 Wieśniak
12 lat temu

SWAG" to akronim utworzony przez grupę gejów w latach 60-tych. oznacza on: "Secretly we are gay", a po Polsku: "Sekretnie jesteśmy gejami"

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
12 lat temu

gdzie jest policja? powinna pałowac i rozgonic ten motłoch, który nielegalnie organizuje zgromadzenia grupowe w miejscu publicznym.

0

Zglos komentarz

I
Inspectah 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A tera zebrać się grupką i wpi****lić te wszystkie gimbusiary do tej wody :) #yolo

0

Zglos komentarz

L
lukasz1988r2009 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Odpowiednie miejsce dla tego filmu:)

0

Zglos komentarz

K
krist6 🌾 Wieśniak
12 lat temu

De**li nie brakuje

0

Zglos komentarz

P
pavik88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Swag haha gowniary nie wiedza co to znaczy, je*ane dzieci neo

0

Zglos komentarz

R
Robokiller 🏹 Łowca
12 lat temu

ku**a z daleka wygląda jak zlot satanistów

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
12 lat temu

ciekawy jestem czy bys to tutaj umiescil gdyby to byl zlot twoich fanek

0

Zglos komentarz

A
artificialworld 🌾 Wieśniak
12 lat temu

rozstrzelać w pizdu !

0

Zglos komentarz

P
pst4 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nic dziwnego że te wszystkie "laski" uganiają się za tą ciotą, przecież one wyglądają bardziej męsko niż bejber

0

Zglos komentarz

A
AL1916W 🏹 Łowca
12 lat temu

wstyd mi za te osoby z filmiku...

0

Zglos komentarz

R
robisc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czekałem do końca z nadzieją, że się wpierniczą do wody, a tu lipa :(

0

Zglos komentarz

R
radumio69 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"SWAG" grupa utworzona w latach 60 o nazwie "Secretly We Are Gey"

0

Zglos komentarz

S
Stifler2103 😏 Szyderca
12 lat temu

0:18(0:19) jest i fan xd

0

Zglos komentarz

W
WyrwiDup 🏹 Łowca
12 lat temu

same brzydkie...

0

Zglos komentarz

S
Szpadelek 😏 Szyderca
12 lat temu

Widzę,że nawet darcie mo**y ma teraz "oficjalną" nazwę....

0

Zglos komentarz

N
Najlepszy15 💩 JP 100%
12 lat temu

Ja tam kilu "chłopaków" widziałem

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

a sprawdzales czy maja jaja?

0

Zglos komentarz

S
Szczena75 🎖️ Snajper
12 lat temu

Powinny wszystkie na koniec skoczyc na banie i sobie zakute lby skrecic...

0

Zglos komentarz

D
dziurb 🌾 Wieśniak
12 lat temu

mamy bardzo inteligentna i rozwinieta nad wiek młodzież... wiedzą co dobre...

0

Zglos komentarz

J
Justyna_87 💩 JP 100%
12 lat temu

f**k swag

0

Zglos komentarz

T
tom89ek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pokolenie, de**li!!! ratujcie się kto może!!!

0

Zglos komentarz

K
kanapkah 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pozabijac to cos

0

Zglos komentarz

I
iDos 😏 Szyderca
12 lat temu

Zawsze wiedziałem, że Michael Jackson to król popu, wielki i dobry człowiek, niepowtarzalny... Ale żeby takie coś powstało na cześć JB? O.o Mj king of pop 4ever, dobry człowiek.

0

Zglos komentarz

S
smigiel24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i co na koniec filmiku zbiorowe samobójstwo przez utopienie?

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Qrwa jak ja nienawidzę takiego babskiego darcia mo**y i pisku... Fajnie by było, gdyby ich ktoś wypierdzielił do tej wody.

0

Zglos komentarz

E
Eyrene 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Do gazu -_-

0

Zglos komentarz

G
gdzieztymryjem9 🏹 Łowca
12 lat temu

Teraz dresy (dzieci pokolenia JP 100%) przydały by się.

0

Zglos komentarz

M
Malboras 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jedna bomba, tyle dobra.

0

Zglos komentarz

W
whitechocolatee94 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wicie co wam napisze zróbmy sobie zlot fanów DII

0

Zglos komentarz

W
whitechocolatee94 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ej zróbmy sobie zlot fanów DII

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

To miał być chałas z dwoma kumplami z wojska bym ich zagłuszył, a gdybyśmy rykli całą baterią ze strachu kupa w majtach i w tej fontannie du.y myć by musiały.

0

Zglos komentarz

Z
ZygmuntIIIWaza 😏 Szyderca
12 lat temu

japie*dole O____o

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jaki "artysta" tacy fani.......

0

Zglos komentarz

T
Troglo-B 🌾 Wieśniak
12 lat temu

upadek cywilizacji, ku**a mać!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

O
orzel77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a co się spodziewać po dzieciach lat 11 jakby w tv promowali dobrą muzyke z sensem przekazem to by dzieci i młodzież mądrzejsza była a teraz to co pokolenie to głupsze i w tv promują coraz to gorszy syf

0

Zglos komentarz

B
badyluch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ile im za to zapłacili?

0

Zglos komentarz

D
djmajonez 🌾 Wieśniak
12 lat temu

o boszche az sie boje o przyszlosac tego narodu

0

Zglos komentarz

S
syrop1988 🌾 Wieśniak
12 lat temu

aż wstyd, że jestem z Łodzi

0

Zglos komentarz

B
bobikson20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale bym ich kopną.

0

Zglos komentarz

M
Mikay 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W pewnym momencie to brzmi jak "C**L, C**L, C**L", czyli nie jest najgorzej. :D

0

Zglos komentarz

P
Pedka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W d**ach im się poprzewracało !

0

Zglos komentarz

Z
zucho91 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tępe dzidy.

0

Zglos komentarz

S
sprytek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

TAK ZAPYTAM BO NIE KUMAM..KTO TO JEST JUSTIN BIEBER?????

0

Zglos komentarz

D
DandziuPl 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Odłamkowy i po sprawie.

0

Zglos komentarz

R
RealityVSDelusion 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przepraszam o ile przytoczę nie dokładne i informacje, ale czytałem o tym dawno. SWAG - słowo używane w latach 80 przez środowiska homoseksualne jako znak rozpoznawczy, nie znany dla społeczeństwa, wtedy z reszta mało tolerancyjnego i oznacza tyle co Secretly We Are Gay . Pozdrawiam "cool"...

Przepraszam o ile przytoczę nie dokładne i informacje, ale czytałem o tym dawno. SWAG - słowo używane w latach 80 przez środowiska homoseksualne jako znak rozpoznawczy, nie znany dla społeczeństwa, wtedy z reszta mało tolerancyjnego i oznacza tyle co Secretly We Are Gay . Pozdrawiam "cool" Biebersów

0

Zglos komentarz

D
drozdzik2408 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co to jest: ma 100 metrów długości i nie ma włosów łonowych??? . . . . . . . . . - Pierwszy rząd na koncercie BIBERA :)

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

nie zabrakło też młodych pederastów

0

Zglos komentarz

O
onogrzmot 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Spytajcie sie mamus, jak sikaly w majty gdy Stonesi przyjechali do Polski...

0

Zglos komentarz

M
maro1981 🌾 Wieśniak
12 lat temu

stonesi mieli klasę

0

Zglos komentarz

A
adam78789 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Boze widzisz i niegrzmisz....

0

Zglos komentarz

D
djkisiel 💩 JP 100%
12 lat temu

iloraz inteligencji pietruszki(przyszłość narodu)

0

Zglos komentarz

K
kornel2901 🏹 Łowca
12 lat temu

Na filmie widać okres godowy homoseksualistów. Marek23033: jak ty takie gó**o znalazłeś ?

0

Zglos komentarz

M
Marek23033 😏 Szyderca
12 lat temu

powiem Ci szczerze sam nie wiem ;)

0

Zglos komentarz

N
N0_FeaR 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To powinno być cenzurowane Niech wróci Hitler i roz**bie to go**o ;/

0

Zglos komentarz

M
maro1981 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to nie fanki, to psychopatki

0

Zglos komentarz

P
PanPL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bysie Kur.a Wstydzili. Nic Nie Powiem

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

a, co oni krzyczą c**l ?

0

Zglos komentarz

W
Wiochelson 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gimbaza przeprasza za id****w...

0

Zglos komentarz

S
SiataFullHD 🏹 Łowca
12 lat temu

Jak się dowiem o kolejnym zlocie to jebne Molotova

0

Zglos komentarz

G
gwozdziu88 💩 JP 100%
12 lat temu

i don't want live on this planet anymore ;(

0

Zglos komentarz

S
SeeQ 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Szkoda ze nie było oficjalnego skoku na główkę

0

Zglos komentarz

W
wcinus 💩 JP 100%
12 lat temu

http... czyli co to znaczy ten ich "SWAG"

0

Zglos komentarz

N
Nassan 🏹 Łowca
12 lat temu

Boję się to oglądać ;d

0

Zglos komentarz

P
parixon123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I gdzie w tym czasie był jakis ciapaty krzyczac allah akbar. :((( Whyyyyy !!

0

Zglos komentarz

M
Mizdalx33 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie są ciapaci z ich bombami ?

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

co one krzycza ,,c**l" ??? Jezeli tak ? to chyba dobrze ??prawda?

0

Zglos komentarz

M
marcel.przybylski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"SŁEG" - Swag. No niestety, próżna nadzieja...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Kur*** Ale Mają Jeb****E

0

Zglos komentarz

A
awwwa12345 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"SWAG" grupa utworzona w latach 60 o nazwie "Secretly We Are Gey"

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie są Islamiści z bombami kiedy potrzeba. Powiem tyle dzisiejsza młodzież ma papkę zamiast mózgu dosłownie przeraża mnie że kompletny de**lizm telewizji, Mtv itd pokolenie Facebooków nk i innych gó*ien. Zero inteligencji oni mają pracować na moją emeryturę :\

0

Zglos komentarz

S
SnakeVG 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A teraz "chlup" do wody i utopić się.

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

Nic tylko strzelać..

0

Zglos komentarz

P
pienta 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja w ich wieku palilem trawke i pilem czasem piwo.. Teraz jakos zyje i funkcjonuje. Lecz do ich przyszlosci mam mieszane uczucia ;/

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
12 lat temu

Jak z horroru ku*wa..

0

Zglos komentarz

J
jezzman 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Je*ać ten wasz za****y SWAG.... Jak można mieć tak nawalone w głowie i wydzierać koparę na ulicy o jakimś kr***nie co wygląda choby....

0

Zglos komentarz

C
crisss83 😏 Szyderca
12 lat temu

Przede wszystkim Fakać Bimbera!!! Ok, ale dlaczego wszystkie te osobniki są takie brzydkie...?! :D

0

Zglos komentarz

P
Pawellos 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeden nalot dywanowy, tylko tyle potrzeba :(

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
12 lat temu

No i gdzie muzułmanie jak są potrzebni???

0

Zglos komentarz

D
dragonfox9 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Osamo Bin Ladenie wróć do nas!

0

Zglos komentarz

A
angelusstate 💩 JP 100%
12 lat temu

Zabic to za malo

0

Zglos komentarz

S
suchar213 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czy one krzycza tam "C**l" "C**l" ...?

0

Zglos komentarz

E
Emsee 😏 Szyderca
12 lat temu

Ku*wa, jaki sabat.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie śmiejcie się to są chore dzieci.

0

Zglos komentarz

K
krzysztofer100 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja pi****le, co za gimbusiarnia

0

Zglos komentarz

L
ladymorgana 😏 Szyderca
12 lat temu

W du**e mi się to nie mieści :P

0

Zglos komentarz

A
arecki86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

może masz za waską ale on i tak tam wciśnie :D

0

Zglos komentarz

R
Rodic 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kto to jest ten cały Justin Bieber? :P

0

Zglos komentarz

W
Wercia0063 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mózg zje***y do końca życia ..

0

Zglos komentarz

M
mo08 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i gdzie ta policja jak jest potrzebna? 1. nielegalne zgromadzenie 2. zakłócanie porządku

0

Zglos komentarz

H
Haiaczi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Granat i dziękuję dobranoc.

0

Zglos komentarz

K
kazsu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Na głupotę nie poradzisz.Tak czekać na homoseksualistę.

0

Zglos komentarz

K
kdsking 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdyby rodzice kupili Durex by to sie nie stalo

0

Zglos komentarz

S
Sneejk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za komuny by ZOMO wpadło i w moment przegoniło to zgromadzenie tak że by się nie pozbierali, komuno wróć

0

Zglos komentarz

H
Hawana90 💩 JP 100%
12 lat temu

Twój komentarz hitler by sie przydal...

0

Zglos komentarz

A
adasiek.1996 🌾 Wieśniak
12 lat temu

podszedlbym tam i kazda po kolei wjebal do wody :D niech toną !

0

Zglos komentarz

H
hard2850 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja już miałem nadzieję, że one wszystkie powpadają do tej fontanny :D

0

Zglos komentarz

A
arecki86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

E tam to moje fanki a justin to robi za padałana jak w star warsach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

i wszystkie na raz, dwa, trzy wykonują piękny-wylizany-biberowski skok na banię :)

0

Zglos komentarz

Q
qivis 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie za stara ta d**a, co drze jape na samym początku?

0

Zglos komentarz

L
lusssblusss 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Z jakiego to horroru ?

0

Zglos komentarz

A
adambia 💩 JP 100%
12 lat temu

czy te nasze "fanki" wiedzą o tym że ten śmie* pluje na nie z balkonu każe nosić się na rękach bo schody bolą i ma w dup* każdego

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
12 lat temu

Myślałem, że nie może być gorzej a JEDNAK !

0

Zglos komentarz

C
cama 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Krwa..... Juz sie wystraszylam, ze im Justin wyskoczy z tej fontanny jak jakis pierdlony demon czy cos........ Zidiocenie dzisiejszej mlodziezy nie zna granic!!!!!

0

Zglos komentarz

M
Medrit 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tempe ćipy

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
12 lat temu

Obrady Okrągłego Stołu XXI wieku...

0

Zglos komentarz

S
studentka20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co to kuwa jest?!!!! :o

0

Zglos komentarz

G
Gestath 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gimbazjum...

0

Zglos komentarz

G
gasart 💩 JP 100%
12 lat temu

leczyć się kur** !

0

Zglos komentarz

W
wiekuiscie01 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Myślałam,że na końcu stanie się coś pożytecznego- na przykład wpadną do tej wody.

0

Zglos komentarz

R
RachhetPL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

SWAG-Hasło wymyślone przez londyńskich pe**łów.. Secretly we are gay.-w sekrecie jesteśmy gejami. Brawo dla młodzieży. Nawet nie wiedzą co to SWAG

0

Zglos komentarz

Z
Zangetsu122 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Fanki....hehe myslalem ze tylko dziewczyny uwielbiaja biebera... tym 2-m po lewej brak meskosci chyba.

0

Zglos komentarz

B
barto96 🌾 Wieśniak
12 lat temu

słeg słeg słeg słeg słeg. ja pi****le....

0

Zglos komentarz

M
mateusz3200 🌾 Wieśniak
10 lat temu

i ja się pytam...GDZIE BYŁA POLICJA ??? to coś pacyfikować a nie kibiców !!!

0

Zglos komentarz

Reklama