Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
euro-tom 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdyby ten makijaz dalo sie jakos utrwalic na dluzej to ja bym ja chetnie przygarnal ;-)

0

Zglos komentarz

K
kaziu1910 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciekawe jaką ty masz mordę, skoro wersja bez makijażu to dla ciebie bazyl...

0

Zglos komentarz

Reklama