Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zmija1706 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A na jakie święta jest baranek, ośle !

0

Zglos komentarz

G
golden18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wielkanoc;>

0

Zglos komentarz

G
golden18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a przecież chyba niedługo wigilia;> a nie Wielkanoc?

0

Zglos komentarz

Z
zmija1706 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a skąd wiadomo z którego to jest zdjęcie, nie ma przecież daty

0

Zglos komentarz

G
golden18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wybaczcie, mój błąd;) zdjęcie robiłem 4 października;) 2013 roku

0

Zglos komentarz

Reklama