Reklama
Reklama

Komentarze

27
S
Starbreaker 😏 Szyderca
12 lat temu

Weźcie i sie w łep pi****lnijcie

0

Zglos komentarz

P
pussykiller 🌾 Wieśniak
12 lat temu

strzał ostrzegawczy w głowę dla każdego zboczeńca

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a ciekawe co pe****l roman polański porabia

0

Zglos komentarz

M
mcmajkel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to nie pe****l, tylko artysta...

0

Zglos komentarz

M
mcmajkel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ZNOOWU!? Ileż można klepać jeden temat

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dla mnie większym zboczeńcem jest ten co wymyślił ten absurd. Jak ci to w ogóle do głowy przyszło zboczeńcu pie..olony

0

Zglos komentarz

W
wojtekrymanow 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za Michalikiem to za bardzo nie przepadam, ale na pewno takich słów to on nie wypowiedział. Jeśli już wyśmiewać to na podstawie faktów.

0

Zglos komentarz

C
Credt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wam się to jeszcze nie znudziło?

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
12 lat temu

jeszcze zaden ksiezowski pe****l nie trafil do wiezienia wiec co sie moglo znudzic, prosze ksiedza?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Wnosze o KASTROWANIE kandydatow na ksiezy katolickich. Jezeli ktos naprawde kocha "boga" to jest warte ofiary. Bedzie spokojz pe****lami.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Każdemu złapanemu pe****lowi powinni na stałe elektrody na jajka montować i gdy tylko mu stanie, to 100tys volt automatycznie przez 10sek powinno być puszczane.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Wystarczy KASTROWAC. Jak ktos kocha "boga" to zadna ofiara nie jest wielka.

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
12 lat temu

kasrowanie i wszywka, zeby nie chlali jak swinie. I zakaz prowadzenia samochodow, i wyciac czesc zoladka bo grube wieprze ledwo sie ruszaja. I zakaz budowania palacow, wtedy zobaczylibyscie ilu chce byc slugami bozymi.

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
12 lat temu

A po co to wszystko. Wystarczy im nie dawac pieniedzy. i nie chodzic tam i nie sluchac tej ich propagandy.

0

Zglos komentarz

K
Kwasek2525 💩 JP 100%
12 lat temu

Odsetek księży pe****lii w Polsce wynosi 0.6-2% u homosiów 40%. Na 1000 pe****lów 400 to geje, a 1 to ksiądz.Więc nie wiem czemu ludzie nie walczą z prawdziwym problemem tylko jarają się problemami pokroju ktoś mi ukradł majty.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@Kwasek2525 - seminaria sa prawdziwa wylegarnia homo, jest to znane od dawna. Dlatego mlodzi chlopcy sa nabardziej narazeni przy obrzadkach religinych.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@kwasek2525 - pe****le sa homo i hetero, wiekszosc pe****li w KK jest homo. To sie wywodzi wlasnie z seminariow katolickich.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Skąd niby statystyki, ze 40% homo to pe****le?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@MINTOR - czytaj ze zrozumieniem, chyba ze jestes homo i sie poczules osobiscie dotkniety. (skad wzieles te 40%?)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Przepraszam Mintor, to ja nie czytalem ze zrozumieniem.To bylo do @Kwasek2525, dlatego pytam co to za statystyka? Pewnie Twoja osobista w obronie KK. Pe****lia w kosciele jest najgorsza zbrodnia, tam rodzice posylaja swoje dzieci zeby wychowaly sie moralnie i wedlug 10 przykazan. Dla tych dzieci , k...

Przepraszam Mintor, to ja nie czytalem ze zrozumieniem.To bylo do @Kwasek2525, dlatego pytam co to za statystyka? Pewnie Twoja osobista w obronie KK. Pe****lia w kosciele jest najgorsza zbrodnia, tam rodzice posylaja swoje dzieci zeby wychowaly sie moralnie i wedlug 10 przykazan. Dla tych dzieci , ksiadz jest najwiekszym autorytetem, i poddaja sie mu bezkrytycznie.

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kwasek bardzo ładnie to powiedziałeś i zgadzam się z tobą, do tych samych badań dotarłem i czytałem, ale widzisz de**lom pokroju celeanki można podać fakty a ten de**l swoje, ksiądz i ksiądz i seminaria i znów ksiądz...

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja podejrzewam, że on sam jest pe**łem albo czymś pokroju posła/posłanki grodzkiej i broni swych zboczeń za wszelką cenę. ale przyznam także, że księży pe****li powinna spotkać tak surowa kara, żeby się posrali

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przez takich baranów cierpi cały kościół i my zarazem musimy znosić to głupie gdakanie tępaków (celeanka i reszta) niestety.

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
12 lat temu

naogladales sie zielonej mili i cwaniaczysz o mokrej gabce,albo spongeboba sie naogladales

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@savantus - rozumiem ze zbierasz punkty, ale juz starczy, ROZUMIESZ?

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

czego żeś się savcia uczepił? On chociaż porusza słuszne tematy, bez zbędnego patetyzmu i nie zmienia co tydzień poglądów. Takie komentarze to se możesz pisać pod absurdami Liwii i tygrysa.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@MINTOR - podzielam jego i Twoje poglady, niemniej ten temat jest przerabiany wielokrotnie w ciagu ostatnich godzin. To tak jak lizanie lizaka, z czasem sie nudzi.

0

Zglos komentarz

F
Fabek15 🌾 Wieśniak
12 lat temu

EJJJ ...nudą już wieją te absurdy

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

Mam wrażenie, że każdy absurd z ksiedzem trafia na główną... no ile można śmiać się z jednego i tego samego dowcipu? Jedno i to samo i tak do usranej smierci...

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
12 lat temu

i do czkawki i do rzygu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Bo to są różni księża, a jest ich do urzygu

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

yebane zboczone dzieciaki...

0

Zglos komentarz

K
King_Midas ⚔️ Jedi
12 lat temu

Żeby tak pchać się biednemu księdzu do łóżka

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

E tam pchać, ksiądz kondycji nie ma i taki zboczach go dogoni i wykorzysta.

0

Zglos komentarz

G
GREGORY1986 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nagonka przez 666 na kościół katolicki trwa :(:(

0

Zglos komentarz

S
sex4all 🏹 Łowca
12 lat temu

666 oznacza neron wtf?

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
12 lat temu

Teraz wiecie po co sa okna zycia

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
12 lat temu

Ciekawe czy księża zbierają płyty ze zboczonym programem pt."Domowe przedszkole"???

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

arcybiskup Pe**lik i jego dewiza "żeby życie miało smaczek raz kleryczek raz dzieciaczek".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

i dodam jeszcze ze "nie każdy pe****l jest księdzem le każdy ksiądz jest pe****lem

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

W sutannie czy w garniturze, każdy pe****l powinien wylądować na krześle elektrycznym i to bez mokrej gąbki na głowie.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Popieram w 100%

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
12 lat temu

Wasze skłonności do zabijania i znęcania się są niepokojące.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

h3h3 nigdy nikomu sie nie życzy złego ,by go dotknęło,ale nie chciej ,zeby taki zwyrodnialec po odsiadce 4lat zaczepił twoje dziecko,no chyba ,ze jeszcze nie masz to nie wiesz co to znaczy strach przed skrzywdzeniem twojej latorośli.

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
12 lat temu

Ja rozumiem, to bardzo częsty argument zwolenników kary śmierci. Tylko zobacz co achaja napisała: "każdy pe****l powinien wylądować na krześle elektrycznym i to bez mokrej gąbki na głowie". Z tego wynika, że szybka śmierć przestępcy ją nie satysfakcjonuje, bo musi cierpieć, musi być zemsta...

Ja rozumiem, to bardzo częsty argument zwolenników kary śmierci. Tylko zobacz co achaja napisała: "każdy pe****l powinien wylądować na krześle elektrycznym i to bez mokrej gąbki na głowie". Z tego wynika, że szybka śmierć przestępcy ją nie satysfakcjonuje, bo musi cierpieć, musi być zemsta i niech zdycha w męczarniach najlepiej cały dzień. Nie uważasz, że myśląc w ten sposób upodabnia się do tego gwałciciela?

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

h3h3 powiedz mi skarbie czy taki pe****l zastanawia się czy dzieciak cierpi? Na szybką śmierć to też sobie trzeba zasłużyć, tu nie chodzi o zemstę tylko o to żeby ci zboczeńcy bali się dotknąć dziecka.

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
12 lat temu

Pe****l się nie zastanawia, czy dzieciak cierpi i Wy się nie zastanawiacie czy ktoś cierpi. To was łączy i dlatego się martwię :( Wszystkich gwałcicieli łączy jedno - nie panują nad popędem seksualnym (to jakaś choroba psychiczna, tylko nie pamiętam nazwy). Ta choroba powoduje brak odczuwania strach...

Pe****l się nie zastanawia, czy dzieciak cierpi i Wy się nie zastanawiacie czy ktoś cierpi. To was łączy i dlatego się martwię :( Wszystkich gwałcicieli łączy jedno - nie panują nad popędem seksualnym (to jakaś choroba psychiczna, tylko nie pamiętam nazwy). Ta choroba powoduje brak odczuwania strachu przed konsekwencjami swoich czynów. Oni po prostu muszą zgwałcić i nie myślą o tym czy coś im grozi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie od dziś wiadomo że chrześcijaństwo promuje pe****lie bo to patologiczna ideologia, chrześcijaństwo jeszcze chce powrotu faszyzmu i legalnych gwałtów

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

promuje pe****le? Faszyzm? Gwałty? Ciebie to na pewno Bóg opuścił... Na świecie codziennie zamykają kilka tysięcy pe****lów nie księży tylko o tym się nie mówi bo to nie modne. A z faszyzmem toś pojechała jak najman na ringu... co za bzdury... Pe****li trzeba tępić, czy ksiądz czy ktokolwiek inni to...

promuje pe****le? Faszyzm? Gwałty? Ciebie to na pewno Bóg opuścił... Na świecie codziennie zamykają kilka tysięcy pe****lów nie księży tylko o tym się nie mówi bo to nie modne. A z faszyzmem toś pojechała jak najman na ringu... co za bzdury... Pe****li trzeba tępić, czy ksiądz czy ktokolwiek inni to bezdyskusyjne ale żeby twierdzić, że to wina chrześcijan?

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Komsomolec za sens swojego życia zrobił krucjatę przeciwko katolikom na każdym możliwym froncie. Jedyne co się zmieniło w nim to avatar. Teraz zamiast Guevara - zbrodniarza, ma jakąś fajną blondyneczkę.

0

Zglos komentarz

S
sex4all 🏹 Łowca
12 lat temu

"śpieszmy się kochać dzieci tak szybko dorastają..."pewien arcb.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

"Śpieszmy się kochać księży, tak szybko dochodzą"-pewien ministrant.

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
12 lat temu

Tych skur.wysynów powinni na pal nabijać i pytać czy przyjemnie

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Powinno sie te wszystkie dzieci na jakąś wyspę zesłać..małe kuszące potwory, czyste zuuuo!

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Jedna krótka wypowiedź a ile radochy na wiosce :}

0

Zglos komentarz

C
chlebzsmalcem 😏 Szyderca
12 lat temu

Cichutko , placzac , pomodle sie za Was !

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Cicho,od dzis jestem Twoim wrogiem....to zobowiazuje.;P

0

Zglos komentarz

C
chlebzsmalcem 😏 Szyderca
12 lat temu

Ciesze sie z tego powodu !!!

0

Zglos komentarz

Reklama