Reklama
Reklama

Komentarze

19
T
tomo84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

moze to wejscie dla skatów (czy jakos tak) na wózkach ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Prawda jest taka, że szyby łatwo zbić wandalom. Ale w tym przypadku oczywiście to jednej rurki nie zniszczą . . .

0

Zglos komentarz

M
mrTijomono 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dlaczego nie dziwią mnie ruskie napisy... :D

0

Zglos komentarz

H
harley81 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wkurzaja mnie ci niepelnosprawni miasto tyle kasy zainwestowalo w rampy i podjazdy a oni zadnych trickow nie robia

0

Zglos komentarz

F
F.Kiepski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo to kurde jest centrum szkolenia kominiarzy i po co tam mają łazić niepełnosprawni.W wózeczku se nie wjadą na dach i na kominek jaki

0

Zglos komentarz

H
Hagarty 🌾 Wieśniak
12 lat temu

może dlatego, że pochylnia jak widać ma nieprzepisowy kąt nachylenia i zamaist ją wyburzać po prostu zablokowali ;] - reason

0

Zglos komentarz

B
barambolek 😏 Szyderca
12 lat temu

to jest wejscie do ZUSu

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
12 lat temu

Tam Cyrylicą jest napisane "Poczta". To oznacza, że to nasi bracia Słowianie ze wschodu. Postawili podjazd, to już jest coś. Nie od razu Kraków zbudowano

0

Zglos komentarz

T
Theorin 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A dalej... limbo!

0

Zglos komentarz

S
Spawacz84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A może po prostu niedawno dobudowali i jeszcze tego nie skończyli. Jak dam zdjęcie domu w budowie i napisze że "wiocha, bo nie ma okien", to też będe na głównej?

0

Zglos komentarz

P
PatRyShiaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Z pustego polskiego budżetu to nawet salomon nie naleje ... :D

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Urban survival...niestety,takich "perełek" jest cała masa.

0

Zglos komentarz

C
czuczi04 🌾 Wieśniak
12 lat temu

sama jestem niepelnosprawna i to jak traktuje sie osobe niepelnosprawna tak mnie denerwuje od razu taka osobe wyslac na smierc bo po co ma zyc

0

Zglos komentarz

D
dzika_pomarancza 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No jak to dalej co? Wszyscy tańczą limbo! :/

0

Zglos komentarz

C
12 lat temu

W mój kraj nie ma niepełnosprawny. Moja armia w mój kraj bierze takich i nikt nie wiedzieć co dalej z nim być, ale znajomego mój mówić mi, że słychać szczały.

0

Zglos komentarz

U
Urtopy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No przecież jak jest na wózku to zmieści się pod barierką...

0

Zglos komentarz

S
siostra_stefania 😏 Szyderca
12 lat temu

W ramach umilenia życia niepełnosprawnym, postanowiono umożliwić im zabawę w LIMBO.

0

Zglos komentarz

D
DooMinator 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie to??Biore katowke i ten!!

0

Zglos komentarz

K
Kamilekbezek 💩 JP 100%
12 lat temu

jak wąż zawsze znajdzie drogie

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie pierwszy taki podjazd i nie ostatni.

0

Zglos komentarz

Reklama