Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
dziwniar 🌾 Wieśniak
12 lat temu

raczej bez powodu tego snaku tam nie umiejscowili ;p widocznie ktos juz motorem probowal tam podjechac ;]

0

Zglos komentarz

Reklama