Reklama
Reklama

Komentarze

6
W
wiosenka0 🏹 Łowca
12 lat temu

a dlaczego przechodnie i inni użytkownicy drogi mają być narażani na takich de**li którzy mają gdzieś prawo? Dla mnie sprawa prosta- nie ma gość szacunku dla innych to nikt nie będzie miał szacunku dla jego wkładu w zrobienie samochodu. Proste

0

Zglos komentarz

W
WiochaRuleeez 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zgadzam się z tobą, powinni im zabierać samochody i prawo jazdy na pare lat, ale nie niszczyć samochodów...

0

Zglos komentarz

D
dlugi_HR 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i bardzo dobrze, że auto idzie do kasacji. Jak taki kozak to niech zbiera na nowy samochód albo weźmie się za przestrzeganie prawa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Poszedłbym krok dalej, wsadziłbym tam jeszcze tego kozaka.

0

Zglos komentarz

L
lojes 🌾 Wieśniak
12 lat temu

u nas takie to się jeszcze wyklepie :)

0

Zglos komentarz

F
falk87 🎖️ Snajper
12 lat temu

kupię felgi 724 828 72*

0

Zglos komentarz

Reklama