Reklama
Co się dzieje z tymi kobietami w XXI w. brak słów.

Co się dzieje z tymi kobietami w XXI w. brak słów.

przez Admin — 12 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
N
natalia15xd 💩 JP 100%
12 lat temu

Brak słów jaki ślepy palant dodaje takie zdj x3 Przecież ona jest śliczna. Nie taka jak wszystkie inne ,,klony'' dookoła wyglądające tak samo, tylko ma swój własny styl i zajebiste włosy. A raczej emo nie jest xD bo ,,emo'' to muzyka x3 POZDRO DLA ,,GENIALNEGO'' AUTORA

0

Zglos komentarz

Reklama