Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
sharkopi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Aha czyli niepełnosprawny nie może być bogaty. Logiczne.

0

Zglos komentarz

Z
zabijaka995 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Niepełnosprawny jest fotograf. Osoby niepełnosprawne też mogą zażyczyć sobie odrobinę luksusu!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

to nie niemiec - tylko brudny polski emigrol - bieda może i zniknie z polaka, ale brud i brak kultury pozostanie.

0

Zglos komentarz

T
tonyHawks 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zabijaka masz racje.To moje foto i jak najbardziej się z tobą zgadzam:D.Ale z drugiej strony widziałeś kiedyś niepełnosprawnego Polaka z taką furą :D

0

Zglos komentarz

Reklama