Reklama
Reklama

Komentarze

37
B
bubu21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie wiem dlaczego to ma być wiocha? Jestem z Gorzowa i jak dla mnie to dobry numer był :)

0

Zglos komentarz

S
suryC1993 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No i takie podejście mi się podoba ^^ Pomimo iż ZG z Gorzowem się nie lubią to są osoby które odstawiają żużlowe spory na bok i potrafią się pośmiać z żartu ^^

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
12 lat temu

nareszcie zielonogórzanie mogli się pocieszyć że mają tramwaje

0

Zglos komentarz

K
kiniaaa2011 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie wiem czy wiesz ale Kubicki buduje metro

0

Zglos komentarz

R
robur69 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A niby dlaczego nie jest?

0

Zglos komentarz

J
julekmeipster 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Odpowiadając na pytanie wstawiającego: owszem, to jest takie śmieszne.

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
12 lat temu

Tam powinno być, Kobyla Górka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

z drugiej strony mysia dziura.

0

Zglos komentarz

W
wladyslaw5 😏 Szyderca
12 lat temu

dziewczyna, nogi zgrabne ma :)

0

Zglos komentarz

M
marcin3055 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo to przejaw zazdrości że my w Gorzowie mamy TRAMWAJE!!!

0

Zglos komentarz

A
among 🏹 Łowca
12 lat temu

Ale nie macie ratusza... Podobno :D

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jprdl, i co z tego, ze macie tramwaje? To przejaw poczucia humoru i pomysłowości. Były też inne dobre numery, Jezus ze Świebodzina w szaliku Falubazu, rozwinięcie przez Gorzowskich kibiców podstawionego transparentu Falubazu...

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Tak, to jest śmieszne, bardzo doby żart, nikt nikomu krzywdy nie zrobił. Nie wiem czemu ktoś widzi w tym wiochę, no może Gorzowiacy, to bym jeszcze zrozumiał :)

0

Zglos komentarz

V
velbekkomen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie nie jest... i jedno i drugie to straszna dziura, gdzie wrony, bociany, lisy, bobry i piżmaki zasypiają z nudów, a mewy mówią: o kuźwa! to koniec świata... zawracamy...

0

Zglos komentarz

O
oleczka661 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tak, to jest śmieszne :)

0

Zglos komentarz

W
wredna-malpa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Najpierw wypadałoby wiedzieć o co chodzi w żarcie, i historii Zielona vs. Gorzów, aby móc komentować czy to wiocha czy nie :)

0

Zglos komentarz

E
etiopia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dokładnie i wiedzieć o antagonistycznych stosunkach tych 2 miast w jednym województwie, o kordonach Policji odprowadzających kibiców do autobusów po meczach i wstrzymanym ruchu. Zielona Góra vs. Koszówek

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

No jak Zielona Góra i Gorzów Wlk. są w jednym województwie to ja jestem sateuszem...

0

Zglos komentarz

D
dominusek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest kapitalne :P

0

Zglos komentarz

M
mazii 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zdechl pies FALUBAZ

0

Zglos komentarz

T
Tarboszek 😏 Szyderca
12 lat temu

Myszka Miki twardsza niż stal :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To był taki dowcip na 1 kwietnia :) Miny kierowców wjeżdżających do Gorzowa : bezcenne :))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Autorze, jak nie jesteś z Zielonej Góry czy Gorzowa a nawet z lubuskiego to po cholerę to wrzucasz?!

0

Zglos komentarz

M
mrowka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pomysł podejrzewam zaczerpnięty z "Dlaczego ja" itp. seriali - co odcinek inna miejscowość a zawsze ten sam krajobraz, ta sama komenda policji, szpital, szkoła itd.:)

0

Zglos komentarz

K
kiniaaa2011 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chyba jesteś z Leszna

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Żart żartem, ale GPS bywa często "mądrzejszy"

0

Zglos komentarz

J
juras1108 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Właśnie tak Zielona Góra leczy swoje kompleksy

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

wlasnie ze dobry zart a nie wiocha nic tak na prawde nie zniszczyli nikomu nei zaszkodzili wiec w czym problem ?

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Powiedz tym kilku blondynkom co do tej pory do Gorzowa nie dojechały;)

0

Zglos komentarz

N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie zaszkodzili? a co jeżeli ktoś był przejezdnym i przez to zmienił kierunek podróży?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

I oczywiście zakryta twarz jak tchórz. Wiocha, bo żart głupi.

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
12 lat temu

mnie śmieszy

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ja pomyślałam o zdezorientowanych kierowcach, którzy pierwszy raz jadą. Myślę o negatywnych skutkach, stąd więc moja opinia ;P

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
12 lat temu

to o mnie pomyślałaś, jak miło Małgorzato:*:))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To niech z Głogowa zrobią Wrocław :)

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
12 lat temu

od północnego wjazdu:)

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

A z Warszawy Skierniewice

0

Zglos komentarz

K
kaz38 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tylko falubazy są tacy poje... ni!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Hmmm chamskie ale i pomysłowe;P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To mi przypomina tych id****w, którzy zabierają naj**nych z rowów i wywożą a potem zostawiają takiego delikwenta 200km od domu.

0

Zglos komentarz

F
F.Kiepski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja kurde kiedyś numerek od mieszkania Paździochowi podmieniłem i menda se na noc poszedł do mieszkania Bigosowej

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
12 lat temu

to stara Bigosowa przyjmuje jeszcze mężczyzn?

0

Zglos komentarz

H
hohohohoho 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To chyba tutaj nie dawno było.

0

Zglos komentarz

T
Tarboszek 😏 Szyderca
12 lat temu

jak dla mnie geniusz zła :D

0

Zglos komentarz

A
anna-maria-1 🏹 Łowca
12 lat temu

A to acer zależy po której stronie barykady się stoi.

0

Zglos komentarz

K
kiniaaa2011 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chociaż raz możemy się poczuć jak miasto a nie jak wioska:)

0

Zglos komentarz

S
Szakal85 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Patrząc na minę tych co całe życie jeżdżą tylko na gpsie, to to jest bardzo śmieszne.

0

Zglos komentarz

B
beznic 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żart pierwsza klasa !!! Jutro załatwiam napis TORUŃ i jadę do BYDGOSZCZY :)

0

Zglos komentarz

B
beznic 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żart pierwsza klasa. Jutro robię napis TORUŃ i jadę do BYDGOSZCZY :)

0

Zglos komentarz

T
tomasz.krzaczek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tablica BYDGOSZCZY jest za szeroka.

0

Zglos komentarz

M
marek123454321 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Prima aprilis 1.04.2010 r. Organizatorzy akcji za cel stawiają sobie zbliżenie mieszkańców zwaśnionych od lat stolic województwa lubuskiego

0

Zglos komentarz

S
Szpadelek 😏 Szyderca
12 lat temu

Jakby ktoś nie wiedział-zarówno w Gorzowie jak i w Zielonej Górze są kluby żużlowe.Stal i Falubaz.Od lat zawsze rywalizacja.

0

Zglos komentarz

D
darciel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Je.ać gorzowskie psy tylko FALUBAZ KSF

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

zamknij pi*dę buraku jeb*ny z mysiej dziury.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

@darciel, zamknij ryj i przestań robić wiochę mojemu miastu kr***nie.

0

Zglos komentarz

M
maczixxx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

FALUBAZZZZ

0

Zglos komentarz

D
dm_fan 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co na to władysław ? Czy wypowie się jako ekspert ;))))))

0

Zglos komentarz

W
wladyslaw5 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie :)

0

Zglos komentarz

Reklama