Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

KOLEJNY PODKARPACKI Z ZABURZENIAMI - LEPIEJ GDYBY WOGOLE NIE OTWIERAL GEBY.

0

Zglos komentarz

B
bluajs 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Drohiczyn to białostocczyzna- ignorancja to największa wiocha :-/ Pe****lię wśród księży trzeba tępić, ale tajemnica spowiedzi rzecz święta. Ciekawe czy byś się cieszył gdyby ksiądz z ambony wytykał co mu wyznałeś na spowiedzi?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wystarczy spojrzeć na mordę...

0

Zglos komentarz

Reklama