Reklama
Skandaliczne słowa księdza. "Dzieci same wchodzą do łóżek"

Skandaliczne słowa księdza. "Dzieci same wchodzą do łóżek"

przez mkkm — 12 lat temu
114

Zglos post

Reklama

Komentarze

83
H
Hexogen 😏 Szyderca
12 lat temu

Ten klecha powinien zdechnąć za takie słowa i to szybko, darmozjady zboczone.

0

Zglos komentarz

A
agentfoxmulder 😏 Szyderca
12 lat temu

Prokuratura chciała przesłuchać tego księdza w charakterze świadka, ale zasłonił się tajemnicą spowiedzi i wszystko jest ok, bo w Polsce prawo kościelne jest ponad prawem państwowym :(

0

Zglos komentarz

P
prezi 😏 Szyderca
12 lat temu

chora instytucja, ale babcie na tace i tak wrzucą

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ksieza powinni miec zony!!! to by nie bylo tyle pe**lstwa i pe****lstwa!

0

Zglos komentarz

C
Ciesla96 💩 JP 100%
12 lat temu

Ludzie, do cholery jasnej to jest Fake, szkoda, że autor tego absurdu nie podał źródła do artykułu.Wkurza mnie już ta nagonka na księży zachowujecie sie jak fanatycy, którzy nie maja własnego życia.

0

Zglos komentarz

M
mkkm 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Sam jesteś fake. Zanim coś skomentujesz to poczytaj trochę prasę albo chociaż obejrzyj wiadomości

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

ciesla , czyli 7 klas i Radio Maryja, to Twoj switopoglad.

0

Zglos komentarz

Y
yarmi 😏 Szyderca
12 lat temu

To s*kinsyn... Mieni się być "Sługą Bożym"... Oto czysta hipokryzja!

0

Zglos komentarz

K
Kitty95 🌾 Wieśniak
12 lat temu

aż mi wstyd , że jestem z tego miasta :/ a apropo tematu : powiesić za jaja skur wysyna !

0

Zglos komentarz

K
Kokota22 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Powiesic na drzewie na ich wlasnych jajcach!!!

0

Zglos komentarz

T
tomek-kt 😏 Szyderca
12 lat temu

Dlatego uważam, że w takich przypadkach gdzie pokrzywdzone zostaje dziecko rodzice nie powinni czekać na ukaranie winnego przez sąd. Gdyby jakikolwiek śm**ć tknąłby moje dziecko sam bym wymierzył sprawiedliwość.

0

Zglos komentarz

B
bratek2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

WTF!!!!! Teraz już nawet nie się nie kryją z tym, co mają nasrane w głowach.

0

Zglos komentarz

D
diabelek8308 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przywiazac do samochodu za jaja i wlec 30 km/h az sie cos nie urwie a linka ma byc stalowa. a w niedziele na tace dac 10zl i masz juz rozgrzeszenie hehe

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
12 lat temu

Zoarać cały ten pedofislko-złodziejski, niepłacący podatków, upolityczniony do granic absurdu cholerny kościół!

0

Zglos komentarz

B
broda28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jestem za

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
12 lat temu

Szmatławy sku r wysyn. Takich do gazu kierować, jeszcze się szmata publicznie wypowiada. Jakim podłym i zaklamanym " człowiekiem " trzeba być aby mieć takie poglądy na pe****lie.

0

Zglos komentarz

Z
zboj75 💩 JP 100%
12 lat temu

Na stos, jak to "ONI" w średniowieczu robili z ludźmi, na stos z nimi!!!!!!

0

Zglos komentarz

U
ukasz00 💩 JP 100%
12 lat temu

ZASTRZELIŁBYM CIĘ SKU**YSYNU !!!!

0

Zglos komentarz

C
czarnobialykot 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pe****le wychodzą powoli z cienia, jak niegdyś homoseksualiści. Już psycholodzy w USA mówią o orientacji. Tylko czekać jak to zalegalizują (jak homoseksualizm).

0

Zglos komentarz

K
Kacpruh 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A czytałeś o co chodzi z tą "orientacją" wg. Amerykanów? Poza tym, jak można porównywać chorobę (pe****LIA) do orientacji..?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Wkurza mnie szykanowanie kościoła i manipulowanie faktami, ale jak czytam albo słyszę takie perełki to aż się proszą o utylizację pe****le. Za takie słowa powinien być obserwowany jak potencjalny podejrzany o czyn karalny.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

"Wkurza mnie szykanowanie kościoła i manipulowanie faktami" o czym ty piszesz czlowieku? Wyrazaj sie jasniej. Brakuje Ci wlasnego rozsadku zeby ocenic role kk. w tej sytuacji?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Piszę że mnie wkurza, jak ktoś wyciąga dane na temat pe****lii księży, a nie np. nauczycieli, kamieniarzy czy lekarzy, choć moim zdaniem liczba pe****li w każdej z tych grup jest podobna. Ale w tym przypadku napisałem, że ten ksiądz za takie słowa powinien być na celowniku policji. To można jeszcze...

Piszę że mnie wkurza, jak ktoś wyciąga dane na temat pe****lii księży, a nie np. nauczycieli, kamieniarzy czy lekarzy, choć moim zdaniem liczba pe****li w każdej z tych grup jest podobna. Ale w tym przypadku napisałem, że ten ksiądz za takie słowa powinien być na celowniku policji. To można jeszcze jaśniej?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Wielu ksiezy bylo na celowniku: prasy,policji,prokuratorow i sadu. W historji zaden nie zostal skazany na kare wiezienia. Mam nadzieje ze teraz opinia spoleczna zmieni wplywy KK na sprawiedliwosc.

0

Zglos komentarz

J
jurajska333 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Choćby i setka dzieci weszła księdzu do łóżka on nie ma prawa ich tknąć.

0

Zglos komentarz

H
hellrond232 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kosciol ? Jeszcze raz o nim uslysze, a zwymiotuje, przysiegam. Mam dosc tych wszystkich ''nie mozesz brac antykoncepcji, bo Kosciol tego zabrania!'', ''Nie mozesz sie rozwiesc z mezem, ktory zdradza cie na prawo i lewo, a do tego traktuje jak worek treningowy, bo przeciez przysiegalas Bogu!''. I jes...

Kosciol ? Jeszcze raz o nim uslysze, a zwymiotuje, przysiegam. Mam dosc tych wszystkich ''nie mozesz brac antykoncepcji, bo Kosciol tego zabrania!'', ''Nie mozesz sie rozwiesc z mezem, ktory zdradza cie na prawo i lewo, a do tego traktuje jak worek treningowy, bo przeciez przysiegalas Bogu!''. I jeszcze te sprawy z Ksiedzmi. Litosci, k,urwa! Powinni isc do pierdla, i byc traktowani nawet gorzej, smiecie jedne. Zadnego tlumaczenia ich zachowania!!!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Powinien spłonąć na stosie na żywca ! Pierd..ny pe****l !

0

Zglos komentarz

P
patrycja2012 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Właśnie dlatego od ok 3 lat w ogóle nie chodze do kośćioła.Podejrzewam że coraz więcej osób przestaje tam chodzić właśnie przez takich ''księzy'' jak ten.

0

Zglos komentarz

M
manamanam 🏹 Łowca
12 lat temu

Faceci po wstąpieniu do seminarium powinni być poddawani obowiązkowej kastracji. Sami zgadzają się na życie w celibacie, "bez grzechu", to niech ponoszą tego odpowiedzialność. Potem tylko dziczeją w tych kościołach i ruchają wszystko, co nie ucieka na drzewo.

0

Zglos komentarz

F
F-22 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to czyli jak Pe**l wejdzie ksiedzu do luzka sam, to ksiadz mu sie wypnie i zrobi mu lache!

0

Zglos komentarz

B
becoming 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Upadek moralnych wartości społecznych... Gość jest po*ebany

0

Zglos komentarz

M
mikerozo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hmmmm, a czy wy wszyscy nie macie czasem brudnych myśli? Przecież ten człowiek nie mówi że to jest właściwe. NO ALE ŻE KSIĄDZ, to trzeba założyć, że pe****l i natychmiast samemu sobie dopisać, że dorosły nie jest winny w tej sytuacji. Nienawidzę kościoła, ale braku logiki jeszcze bardziej. Tak są...

Hmmmm, a czy wy wszyscy nie macie czasem brudnych myśli? Przecież ten człowiek nie mówi że to jest właściwe. NO ALE ŻE KSIĄDZ, to trzeba założyć, że pe****l i natychmiast samemu sobie dopisać, że dorosły nie jest winny w tej sytuacji. Nienawidzę kościoła, ale braku logiki jeszcze bardziej. Tak są napalone nastolatki. Tak powinni ucinać przyrząd za ich wykorzystanie.

0

Zglos komentarz

D
dzidek_szyderca 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pe****lie też już uznali amerykanie za preferencje. Ale masz racje , kościół trafił na tyle nie fartownie że jest najbardziej nagłaśniany. Tak czy siak , dobrze ze prawda wciąż wychodzi na jaw. ;)

0

Zglos komentarz

M
miszczuplazy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fajnie fajnie...każdy ciśnie po księżach, bo poszedł przeciek do mediów.. zaraz spłynie na mnie fala krytyki że ich bronię, nie wręcz przeciwnie. ale czy ktoś pamięta o przygodach Romana Polańskiego z dziewczynkami? nie, Pan Polański uciekł od całego świata i jest sobie dalej szanowanym reżyserem. Z...

fajnie fajnie...każdy ciśnie po księżach, bo poszedł przeciek do mediów.. zaraz spłynie na mnie fala krytyki że ich bronię, nie wręcz przeciwnie. ale czy ktoś pamięta o przygodach Romana Polańskiego z dziewczynkami? nie, Pan Polański uciekł od całego świata i jest sobie dalej szanowanym reżyserem. Zastanówmy się lepiej ile takiego molestowania jest wśród aktorów, piosenkarzy, polityków, które zostają zamiecione pod dywan, nieupublicznione?

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
12 lat temu

Tyle, że ta panna poleciała do Romana świadomie po sex. A te Qrwy wykorzystują dzieci które potrzebują pomocy, które im ufają. Są gorsi od tych " zwykłych " zboczeńców bo ukrywają się pod postacią księdza - osoby która powinna czynić DOBRO !!! Co do reszty to się z Tobą zgadzam bo to zbocz...

Tyle, że ta panna poleciała do Romana świadomie po sex. A te Qrwy wykorzystują dzieci które potrzebują pomocy, które im ufają. Są gorsi od tych " zwykłych " zboczeńców bo ukrywają się pod postacią księdza - osoby która powinna czynić DOBRO !!! Co do reszty to się z Tobą zgadzam bo to zboczenie jest wszedzie.

0

Zglos komentarz

P
pejopejo 😏 Szyderca
12 lat temu

- Dlaczego ksiądz nie zapala papierosa po dobrym stosunku? - Bo nie wypada palić przy dzieciach

0

Zglos komentarz

A
ACforever 💩 JP 100%
12 lat temu

Na Stos z nimi

0

Zglos komentarz

R
Rysiek31 🌾 Wieśniak
12 lat temu

c**l je***y c**j mu w d**e dziecijebca

0

Zglos komentarz

L
Lobo28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Już myślałem że nic nie będzie mnie w stanie zadziwić... Myliłem się.

0

Zglos komentarz

A
artekostro 💩 JP 100%
12 lat temu

Około 20 facetów powinno zerznąć dupsko temu baranowi aby poczuł się spełniony. swoją drogą to on ma nie źle nasrane w bani.

0

Zglos komentarz

R
raifel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

upi****lic jaja po samej du**e i potem zatkac mu ryj jego wlasna faja !!!!

0

Zglos komentarz

L
lutek179171 💩 JP 100%
12 lat temu

ty ku**a je***a klecho huj ci w d**e

0

Zglos komentarz

B
barman237 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zastrzelić!! Bo szkoda to komentować.

0

Zglos komentarz

A
Agata19191 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ksiądz walnięty tak zna przypadki gdzie 10 letnie dzieci wchodzą do łóżek tak 10letnie jak takie to jeszcze mało wiedzą czy on siebie słyszy

0

Zglos komentarz

A
adas_ad 🌾 Wieśniak
12 lat temu

7.62x39 mm skutecznie leczy z tej choroby

0

Zglos komentarz

B
broda28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ta nagonka powinna przyjąć jeszcze ostrzejszą formę za duzo sie z nimi cackaja

0

Zglos komentarz

B
broda28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za ryj go i wpierdal potem do kicia porządek z dziadami trzeba zrobić to niewiarygodne co oni wygadują liczą na to ze ktos w to uwierzy czy co

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Kiedys zartowalem, gdybym sie jeszcze raz urodzil to chcial bym byc ksiedzem katolickim na plebanji w malej parafi. Swieze jajeczka, kurki,mlode "wierne" kobiety i ogolne powazanie. Disiaj juz tak nie zartuje. Wszystko wskazuje ze to chciwe, zdeprawowane i zalkoholizowane darmozjady. Zer...

Kiedys zartowalem, gdybym sie jeszcze raz urodzil to chcial bym byc ksiedzem katolickim na plebanji w malej parafi. Swieze jajeczka, kurki,mlode "wierne" kobiety i ogolne powazanie. Disiaj juz tak nie zartuje. Wszystko wskazuje ze to chciwe, zdeprawowane i zalkoholizowane darmozjady. Zerujace na ludzkiej naiwnosci.

0

Zglos komentarz

M
mebtoom 😏 Szyderca
12 lat temu

wsadziłbym mu gromnice w dup@e!

0

Zglos komentarz

O
oczko44 💩 JP 100%
12 lat temu

A ja Paschał hehe

0

Zglos komentarz

K
kamila3792 🌾 Wieśniak
12 lat temu

słowa tego pana były nie na miejscu ale proponuje przeczytać cały artykuł bo inaczej to wygląda po przeczytaniu artykułu a inaczej po przeczytaniu fragmentu chociaż nie zmienia to faktu że powinien był zastanowić się co mówi

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Skoro "nie zmienia faktu", to dlaczego proponujesz?

0

Zglos komentarz

R
randy777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

takiemu pe****lowi potrzebny jest gangbang ze 100 murzynami

0

Zglos komentarz

L
lumpidlo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A jak mu sie spodoba?

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

mogliby po prostu już nic nie mówić bo coraz bardziej się kompromitują... Mam nadzieję, że spotka ich za to kara "Bóg za dobro wynagradza a za zło karze"

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

NIE MIESZAJ W TO BOGA.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Teraz kolej na policje, prokuratora i sady. Do tej pory wszystkie kary byly w zawieszeniu, czas na oddzielenie od spoleczenstwa na wiele lat. KK nie ma prawa byc ponad prawem.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Widze ze "katoliccy talibanowie" minusuja, czyli nie akceptuja kary wiezienia dla koscielnych pe****li. Dziwne.

0

Zglos komentarz

G
Gay82 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Na stos ze szmata jak można takie bzdury wygadywać ludzkość schodzi na psy...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

To nie ludzkosc tylko KK. Czas sie zastanowic nad rola KK w spoleczenstwie.

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
12 lat temu

wrescie sie cos sie ruszylo...wrecie lapia tych pe****low! wrescie sie biora za tych sku..ow! a temu ch..wi przetracilbym lapy i szpilki w ku..sa powsadzal!

0

Zglos komentarz

H
herayo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Powinno być, że jeśli chcesz być księdzem i się godzisz na celibat, to kastracja i idziesz do zakonu... ...swoją drogą ciekawe skąd ksiądz zna takie przypadki?? Bo jak tłumaczył w TV ze spowiedzi i obowiązuje go tajemnica, ale wyobraźcie sobie, że przychodzi pe****l do spowiedzi i mówi: " pro...

Powinno być, że jeśli chcesz być księdzem i się godzisz na celibat, to kastracja i idziesz do zakonu... ...swoją drogą ciekawe skąd ksiądz zna takie przypadki?? Bo jak tłumaczył w TV ze spowiedzi i obowiązuje go tajemnica, ale wyobraźcie sobie, że przychodzi pe****l do spowiedzi i mówi: " proszę księdza znowu mi dziecko do łóżka weszło, i mały zboczeniec mnie wykorzystał" - a ksiądz - to nic mój pe****lu, teraz dziecko jest spełnione, pomogłeś mu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Zaczyna sie robic ciekawie w tej 99% katolickiej Polsce.

0

Zglos komentarz

B
berger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czy normalny 100% chłop łazi w kiecce?

0

Zglos komentarz

P
12 lat temu

A co jeszcze ksiądz tego nie wymyśli? Jak wiem że księża biorą dzieci do łóżka jak kogoś zobaczę z któryś księży to będzie wbity na krzyżu z takim kłamstwem nie masz zakonnicy bzykać tylko dzieci...

0

Zglos komentarz

P
pejopejo 😏 Szyderca
12 lat temu

wymyśliłem hasło reklamowe "kup dziecku snickersa zanim zrobi to jego katecheta "

0

Zglos komentarz

M
mcmajkel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I weź tu ich broń, jak sami idioci wypowiadają się w taki sposób. Jak ktoś oglądał Symetrię, to wie, jak powinno się traktować pe****li. Bez względu, kim oni są

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

No tak... widze, ze mamy tu prawdziwego znawce :) Ogladal Symetrie i wie wszystko o wiezieniu, kozak!

0

Zglos komentarz

A
Arcy_biskup 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Z bajki owej płynie moralne przesłanie, Nie zawsze jest dobre kapłańskie ru**anie, Jeśli spod sutanny wystaje Ci fujara, Niebawem Cie spotka sroga kara."

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a moza biorą przykład z Romana polańskiego tylko ze on zgwałcił 13 latke

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Po pierwsze 14 latke, po drugie to mama ja przyslala (zeby zrobila kariere) a reszta sie zgadza.

0

Zglos komentarz

Z
12 lat temu

Dawajcie im więcej na tacę i w kopertach

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I prowadzajcie dzieci...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Chwilunia, a jeśli dziecko rysuje po ścianie, to znaczy, że się spełnia artystycznie? Albo skacze z szafy, to spełnia marzenie o byciu Spidermanem? Nie, bo nie ma takiej opcji żeby był świadomy tego co robi, dlatego dorośli powinni myśleć za niego. Naprawdę powinni znieść ten celibat, bo sperma zale...

Chwilunia, a jeśli dziecko rysuje po ścianie, to znaczy, że się spełnia artystycznie? Albo skacze z szafy, to spełnia marzenie o byciu Spidermanem? Nie, bo nie ma takiej opcji żeby był świadomy tego co robi, dlatego dorośli powinni myśleć za niego. Naprawdę powinni znieść ten celibat, bo sperma zalewa im szare komórki.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Co ma Twój tekst do pe****lii w kościele? Co ma wspólnego pe****lia z celibatem, czy też abstynencją seksualną? Pe****l zawsze będzie pe****lem, bez względu czy będzie ruchał pełnoletnie panie czy panów i tak skusi się na dziecko, a potem go przeniosą do innej parafii. Tak naprawdę boli ich to, że...

Co ma Twój tekst do pe****lii w kościele? Co ma wspólnego pe****lia z celibatem, czy też abstynencją seksualną? Pe****l zawsze będzie pe****lem, bez względu czy będzie ruchał pełnoletnie panie czy panów i tak skusi się na dziecko, a potem go przeniosą do innej parafii. Tak naprawdę boli ich to, że jak się okazuje powołanie przez Boga nie ma nic wspólnego z kapłaństwem. Pe****lia to nie jest jakiś pieprzony grzech do wybaczenia, to zboczenie jedno z najgorszym i, o ile Bóg istnieje, to większość siewców moralności już dawno smaży się w piekle i jest ładowanych w d**ę pała nabijana ćwiekami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Chodziło mi o to, że dzieci nie zawsze wiedzą co robią i to zadanie dorosłych żeby pokierować tak, by nic im się nie stało. A celibat jest zły, bo księża też odczuwają potrzeby. Zaspokajają je w najgorszy sposób, bo wiedzą, że małe, ufne dziecko jest najlepszą ofiarą, która nawet się nie poskarży. Z...

Chodziło mi o to, że dzieci nie zawsze wiedzą co robią i to zadanie dorosłych żeby pokierować tak, by nic im się nie stało. A celibat jest zły, bo księża też odczuwają potrzeby. Zaspokajają je w najgorszy sposób, bo wiedzą, że małe, ufne dziecko jest najlepszą ofiarą, która nawet się nie poskarży. Założę się, że z 90% przypadków nigdy nie wyjdzie na jaw.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedź. Celibat nie ma nic wspólnego z pe****lią.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pe****l zawsze będzie pe****lem bez względu na zawód, ale kapłaństwo to taka specyficzna profesja, w której trzeba zachować pozory czystości. I celowo wykorzystują dzieci, bo wiedzą, że nie będą się bronić.

0

Zglos komentarz

P
12 lat temu

Sebkop domyślam się czy jesteś księdzem i bronisz Celibat to się grubo mylisz przecież Celibat też ma wspólnego z pe****lią więc myśl dobrze a księża co nie mają katechetki czy zakonnicy ru***ć

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Kim jestem?? To mnie rozbawiłeś. Widzę, że wierzysz w bajki, myślisz, że jak nie będzie celibatu, to nie będzie pe****lii w KK.

0

Zglos komentarz

M
milka862 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja rozumiem sebkop, pe****lia to wynaturzenie. Gdybym ja musiała żyć w celibacie czy tez przynajmniej nie uprawiać seksu jawnie (jak to w przypadku księzy jest) to wolała bym zaspokoić sie no nie wiem ręką czy wibratorem a nie zabierać sie za niewinne dziecko które się nie poskarży bu ufa dorosłem...

A ja rozumiem sebkop, pe****lia to wynaturzenie. Gdybym ja musiała żyć w celibacie czy tez przynajmniej nie uprawiać seksu jawnie (jak to w przypadku księzy jest) to wolała bym zaspokoić sie no nie wiem ręką czy wibratorem a nie zabierać sie za niewinne dziecko które się nie poskarży bu ufa dorosłemu i mozna nim manipulować.Ewentualnie już nie uprawiać po prostu seksu i tyle, bo moja orientacja jest o tyle właściwa, że zabieram sie za osoby dorosłe, które świadomie tego chcą!

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Dokładnie, ale część ludzi wmawia sobie, że kk nie może być organizacją spaczona, więc szukają sposobu na siłę, żeby wytłumaczyć pe****lię. Zrozumcie w końcu, oni wcale nie żyją w celibacie. Zniesienie go w żaden sposób nie zmieni zachowania pe****lia, czy też homoseksualisty, chociaż do tych nic n...

Dokładnie, ale część ludzi wmawia sobie, że kk nie może być organizacją spaczona, więc szukają sposobu na siłę, żeby wytłumaczyć pe****lię. Zrozumcie w końcu, oni wcale nie żyją w celibacie. Zniesienie go w żaden sposób nie zmieni zachowania pe****lia, czy też homoseksualisty, chociaż do tych nic nie mam, bo to decyzja dwóch dorosłych osób.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Zawsze mówiłem, że to wina tych zboczonych dzieci

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ja wchodziłem do jego łózka wtedy,kiedy się bałem ciemności.Rano byłem cały obolały

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A ja kiedy bałem się ciemności to wchodziłem w ciemność aby przełamać strach.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

przeczytalam to dzisiaj i dostalam jasnej cholery...dzieci wczesniej rozwiniete seksualnie nie moga byc przyczynkiem do gwaltu.Bo to jedyne adekwatne okreslenie na to co robi dorosly z maloletnim..a tu sie znalazl jeszcze jeden usprawiedliwiacz,mydliciel oczu,...co za BUTA!..Takich powinna scigac pr...

przeczytalam to dzisiaj i dostalam jasnej cholery...dzieci wczesniej rozwiniete seksualnie nie moga byc przyczynkiem do gwaltu.Bo to jedyne adekwatne okreslenie na to co robi dorosly z maloletnim..a tu sie znalazl jeszcze jeden usprawiedliwiacz,mydliciel oczu,...co za BUTA!..Takich powinna scigac prokuratura!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To świadczy o tym jak dalece zdeprawowana jest instytucja KK

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Chyba w Polsce wcześniej zostaną zdelegalizowane związki księży z ministrantami niż związki dwóch dorosłych facetów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zalegalizowane chciałeś napisać?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A no tak.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Czepiacie się ;)

0

Zglos komentarz

G
gmeracz21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak czytam takie herezje to sie kosa w kieszeni mi otwiera.

0

Zglos komentarz

D
deem29 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kurde. Czy księdza nie obowiązuje celibat? Nie powinien w ogóle z nikim iść do łóżka? Jak 10-letnie dziecko może wejść do łóżka? Przecież takie dziecko nie potrzebuje zaspokojenia seksualnego. Albo ta cała sytuacja jest chora, albo ja. Jak można być tak nienormalnym, żeby powiedzieć coś takiego? Wid...

Kurde. Czy księdza nie obowiązuje celibat? Nie powinien w ogóle z nikim iść do łóżka? Jak 10-letnie dziecko może wejść do łóżka? Przecież takie dziecko nie potrzebuje zaspokojenia seksualnego. Albo ta cała sytuacja jest chora, albo ja. Jak można być tak nienormalnym, żeby powiedzieć coś takiego? Widocznie w Kościele pe****lie się akceptuje i na dodatek jeden pe****l broni drugiego. Bo słowa Bochyńskiego, a wcześniej Michalika i paru innych to są słowa PE****LA!

0

Zglos komentarz

D
dibo92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Rozwalił bym mu głowe żelazkiem .

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
12 lat temu

Tylko winny się tłumaczy !!!

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

RODZICE CHCECIE CHRONIC SWOJE DZIECI ??? NIE PUSZCZAJCIE ICH DO KOSCIOLOW I NA LEKCJE OGLUPIANIA CZYLI RELIGIE.

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja zaczalem trzepac kapucyna w wieku 10 lat ale chcialem wejsc do lozka nauczycielce angielskiego a nie ksiedzu!

0

Zglos komentarz

P
pawleta 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za jaja ku**sa powiesic to malo

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kolejny id***a, przez którego pada cień na cały Kościół. Skąd się takie barany biorą, oni innym baranom tylko pożywkę dają, żeby mogli pluć na cały kościół. ża takich księży mi wstyd

0

Zglos komentarz

E
12 lat temu

widać po jego twarzy, że ma ochotę na ministranta.

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

KK to cała organizacja mająca na celu seks z dziećmi, te typy w czarnych kieckach sa chorzy

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
12 lat temu

niech cię w pierdlu przytulą!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pewnie mówi to na podstawie własnego doświadczenia. Kolejny parszywy katolicki szaman

0

Zglos komentarz

D
dudikow122 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nawet tak nie mów... Idąc tym tropem można powiedzieć też, że jeśli rodzic jest tak głupi, że pozwala jeździć dziecku na rowerze to niech się nie dziwi, że się przewróci... Przecież czymś takim nie można tego tłumaczyć. Nie jest to wina ani dziecka (które jak wiadomo nie myśli tak racjonalnie i dojr...

Nawet tak nie mów... Idąc tym tropem można powiedzieć też, że jeśli rodzic jest tak głupi, że pozwala jeździć dziecku na rowerze to niech się nie dziwi, że się przewróci... Przecież czymś takim nie można tego tłumaczyć. Nie jest to wina ani dziecka (które jak wiadomo nie myśli tak racjonalnie i dojrzale jak dorośli) ani rodziców tylko tych pierdo*onych pe****lów.

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Poniekąd ma racje, jeśli rodzić jest na tyle głupi żeby wysyłać dziecko do faceta w czarnej s**ience to niech się nie dziwi że dziecko może zostać zgwałcone..

0

Zglos komentarz

W
wieszjak 🏹 Łowca
12 lat temu

szkoda że jego nikt nie wyruchał w d**e w dziecństwie

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

po oczach widać, że uroda znad Morza Martwego

0

Zglos komentarz

K
kulkaoolo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie ma to jak antysemicki komentarz pod fotką polskiego księdza

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

ja tu nie widzę antysemickiego komentarza. Komentarz o urodzie to komplement. Niektórzy widzą antysemityzm tam, gdzie go nie ma. Najczęściej sami zainteresowani.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Polskie spoleczenstwo jest opanowane przez KK we wszystkich dziedzinach. Jak przez osmiornice. Wszystko jest "swiecone" , przedsiebiorstwa, samochody a nawet rowery. Spowiadajac sie dzielicie swoje najbardziej skryte tajemnice. "Swieta tajemnica spowiedzi" powoduje ze wywiad Wa...

Polskie spoleczenstwo jest opanowane przez KK we wszystkich dziedzinach. Jak przez osmiornice. Wszystko jest "swiecone" , przedsiebiorstwa, samochody a nawet rowery. Spowiadajac sie dzielicie swoje najbardziej skryte tajemnice. "Swieta tajemnica spowiedzi" powoduje ze wywiad Watykanu jest najlepszym na Swiecie.

0

Zglos komentarz

S
szeregowy26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak przyjmuja swiecenia to powinni torby ciac. a jak nie to opodatkowac kosciol pensje 1200zl miesiecznie i wyjdzie im pe****lij z glowy.

0

Zglos komentarz

H
havok86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I WEZ TU KUR**** CHODZ DO KOSCIOLA..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

po samym ryju widać że to pe****l !!!! J e b a n a ci**a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
sarna ⚔️ Jedi
12 lat temu

wchodzą do łóżek z potrzeby bezpieczeństwa by być blisko kochających rodziców a nie w celach seksualnych, napisałam na sforze to mi usuneli komentarz, pewno ksiadz moderator;/

0

Zglos komentarz

Reklama