Reklama
Reklama

Komentarze

25
B
bezkituno 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha, jaki typ, nie dość, że jej zrobił zdjęcie to i sobie sweet fotkę pierdzielnął. Zaradny gość. :D

0

Zglos komentarz

K
kaiser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ha ha... fotograf in aktion! Super fotka.A kobieta jaka szczesliwa, nie moge...

0

Zglos komentarz

A
AnimatorG 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste z odbicia w lustrze padłem haahahha

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Co ona mu się w kadr cha...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Gruby tak sie napalił że ażmu pała wisi ojj żonka długo nie dawała :D

0

Zglos komentarz

A
alinoe 😏 Szyderca
14 lat temu

ale jak się chłopina namęczył żeby zrobić to zdjęcie :D Prawie zrobił szpagat

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ja mam pytanie: jak on do cholery trzyma ten aparat!? Nie wiem czy bym tak umiał kliknąć spust migawki ;o

0

Zglos komentarz

D
dzony_mielony 🌾 Wieśniak
14 lat temu

napalony boczek

0

Zglos komentarz

E
egocentryczna 💩 JP 100%
14 lat temu

no cóż..

0

Zglos komentarz

M
moskal102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a może to miało być kolejne zdjęcie w lustrze a żoneczka przez przypadek weszła.........

0

Zglos komentarz

O
ojaaaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a może chcieli mieć razem zdjęcie? mąż chciał słit focie a żonka nie. Dlatego znaleźli takie rozwiązanie ;P

0

Zglos komentarz

F
farr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahaha xD

0

Zglos komentarz

K
Kamil_1278 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niezlie ;D

0

Zglos komentarz

A
AnoukNL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boski żigolo :D

0

Zglos komentarz

S
Stokrotka166 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehehe dobre to =)

0

Zglos komentarz

P
paweel22 💩 JP 100%
14 lat temu

hahahahhaah szaleństwo!!!

0

Zglos komentarz

B
bezlipyx3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mistrz 2 giego planuu nigdy nie zaawodzi hahha;]

0

Zglos komentarz

M
mamamia1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha zajebiste:):):):)

0

Zglos komentarz

I
ilikethis 😏 Szyderca
14 lat temu

a może to fotka tuż przed zabawą...? :)

0

Zglos komentarz

A
Asiula__16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale pozycję przyjął do robienia tego zdj ;D

0

Zglos komentarz

D
dominik1809 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wygląda troche jak ksiądz natanek

0

Zglos komentarz

O
OttonandPooky 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja nie rozumiem ludzi.. Co publikują takie "failowe" zdjęcia w internecie!

0

Zglos komentarz

Q
qwased 🎖️ Snajper
14 lat temu

Albo robił sobie fote w lustrze a ta pani go nakryła :)

0

Zglos komentarz

F
femix 💩 JP 100%
14 lat temu

Jak dla mnie ma robote fotomodela :)

0

Zglos komentarz

M
mieciu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niezła fotka z mężem

0

Zglos komentarz

Reklama