Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
andrzejc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jedna sprawa do pana kręcącego materiał 20 września a nie 20 wrzesień :-)

0

Zglos komentarz

B
blutok 💩 JP 100%
12 lat temu

Mandat za parkowanie na pasie zieleni!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama