Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
robek9 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ty nam MISIEM oczu nie mydlij ,bo klub się nazywa TĘCZA :D ,jeszcze .

0

Zglos komentarz

A
azamat80 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po co miś , a po co tęcza haha .... żeby mieli co spalić i o czym w tv pierdo...ić i ludziom glowę smiecić zasmiecać haha Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

Reklama