Reklama
Reklama

Komentarze

18
F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

może wybił sobie ze łba rzucanie kamieniami w policję ;)

0

Zglos komentarz

Q
qsy77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

z odbezpieczonym granatem byłoby ciekawsze

0

Zglos komentarz

M
milorda 😏 Szyderca
12 lat temu

czyli Jahwe- Allah jak na razie 1:0 ?

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Drifting ciapatemu coś nie wyszedł ;)

0

Zglos komentarz

N
12 lat temu

no, niezłe. tylko żeby potem nie płakał u dentysty :-D

0

Zglos komentarz

A
aviga1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I teraz ten w hełmie powinien go trafić kamieniem w ryj jeszcze raz na dobitkę.

0

Zglos komentarz

B
brunon699 🌾 Wieśniak
12 lat temu

poślizg złapał na tym co mu wypadło spod s**ienki

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Zabrakło spadajacego autobusu z nieba ..

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

replay replay replay haha bardzo dobrze :)

0

Zglos komentarz

K
Kleju21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Szkoda, że nie miał granata - mina bezcenna :)

0

Zglos komentarz

K
konias12 🎖️ Snajper
12 lat temu

jak by miał granata to by się pożegnał z tą niewinną mordką :p

0

Zglos komentarz

T
tomek-kt 😏 Szyderca
12 lat temu

Szkoda, że nie miał koktajlu mołotowa w ręku. By się działo.

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkoda że nie rzucał odbezpieczonym granatem, byłoby ciekawiej

0

Zglos komentarz

H
HansFloss 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lepiej Mołotowem

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

nie założył zimowych sandałków i wpadł w poślizg

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

mógłbym to oglądać godzinami

0

Zglos komentarz

L
langeman 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pi*******e koziojebcy.ażeby tak se giry połamał ha ha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Prawie jak w filmie 4 Lwy:D

0

Zglos komentarz

T
toffi108 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

arabska aleja gwiazd!! pewnie waląc głową odcisnął swój ryj w asfalcie na dobre

0

Zglos komentarz

B
bongo300786 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dobrze dziadowi tak

0

Zglos komentarz

Reklama