Reklama
Reklama

Komentarze

14
J
jabol1 💩 JP 100%
14 lat temu

jak dla mnie,"całowanie" sie dwóch kolesi jest obrzydliwe i jak najbardziej jest to wiocha!!!! :)

0

Zglos komentarz

S
Szpetot 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a całowanie dwóch lasek zapewne już Cię jara...

0

Zglos komentarz

S
Sweecia 😏 Szyderca
14 lat temu

A co ty geej.? xD

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a jeśli tak, to co?

0

Zglos komentarz

S
Sweecia 😏 Szyderca
14 lat temu

Pewnie , ze jest to obrzydliwe i to tez zalicza się do wiochy !!! ;D

0

Zglos komentarz

S
s0what 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mnie brzydzi Twoj nick jedynie..

0

Zglos komentarz

M
maaariussszzz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ja współczuję Twoim dzieciom, skoro takiego języka używasz

0

Zglos komentarz

I
Iszart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzie Heteroseksualni robia wiekszą wioche niz ludzie Homoseksualni,Biseksualni, Transseksualni. I tak w ogóle Polska jest krajem zacofanym i nie tolerancyjnym.

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te odpowiedzi niżej były do postu użytkownika Sweecia, one są usunięte, a odp podpięte pod ten koment i jak to wygląda? Po co było usuwać tamte komentarze, a te już nie? ... -,-

0

Zglos komentarz

S
Sweecia 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja nic nie mam do "homo , bise czy coś " tylko czemu muszą tu dodawać fotki ... i to szerzyć ..? Nie toleruje kurva tego ... Chyba są od tego jakieś inne strony internetowe ... Sorry ale to jest niesmaczne ...

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sorry, ale czemu dodajecie pocałunki gejowskie jako wiochy? A, no i dla Twojej wiadomości na zdjęcie jest pocałunek pary heteroseksualnej :)

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A chciałbym Ci przypomnieć, że nie powiedziałem, że jestem gejem, bo, jeśli chcesz wiedzieć, są też tacy ludzie, którzy są tolerancyjni i uważają, że LGBT i "normalni" ludzie niczym się nie różnią(może i jest ich niewiele, ale są), a Twoje słownictwo i podejście do świata i innych ludzi, świadczy...

A chciałbym Ci przypomnieć, że nie powiedziałem, że jestem gejem, bo, jeśli chcesz wiedzieć, są też tacy ludzie, którzy są tolerancyjni i uważają, że LGBT i "normalni" ludzie niczym się nie różnią(może i jest ich niewiele, ale są), a Twoje słownictwo i podejście do świata i innych ludzi, świadczy...

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...o Twoim poziomie. Mam nadzieję, że nigdy nie upadnę tak nisko.

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiadomości, które do mnie wysłałaś są na jeszcze niższym poziomie niż te komentarze tutaj, wiesz, że za takie wypowiedzi możesz ponieść odpowiedzialność karną?

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale teraz to dałaś, weź się kobieto lecz, naprawdę, napisałbym więcej, ale szkoda klawiatury -,-

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wejdź na jego profil i zobacz kiedy dodał pierwszy koment

0

Zglos komentarz

D
damian996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i naucz się pisać po polsku, bo nawet to brukowe słownictwo piszesz z błędami, dziewczynko

0

Zglos komentarz

Y
yeti1992 🎖️ Snajper
14 lat temu

Geje do pieca

0

Zglos komentarz

B
BelchatowUSA19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jestes gejem?

0

Zglos komentarz

A
ArkStorm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bełchatów pozdrawia Bełchatów ;-)

0

Zglos komentarz

S
s0what 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wg mnie to zadna wiocha dla osob widniejacych na takich zdjeciach, wrecz przeciwnie podziwiam ich. wioche reprezentuja osoby dodajace glupie komentarze do tych fot. dlaczego, gdy na zdjeciun jest para hetero, sa komentarze; 'slodko, szczescia, wytrwalosci' itd?

0

Zglos komentarz

D
dark99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hm.... Zastanawiam się czy ten Polski naród jest jeb... na łeb czy jak … tolerancja i jeszcze raz tolerancja ludzie To w jesteście tą wiocha wstawiając tu fotki dzieci które są tak naprawdę niewinne nie świadome tego Gey , less czy Biseksualnych... osób... puszystych .. mniej urodziwych

hm.... Zastanawiam się czy ten Polski naród jest jeb... na łeb czy jak … tolerancja i jeszcze raz tolerancja ludzie To w jesteście tą wiocha wstawiając tu fotki dzieci które są tak naprawdę niewinne nie świadome tego Gey , less czy Biseksualnych... osób... puszystych .. mniej urodziwych

0

Zglos komentarz

K
kama6678 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie jest wiocha

0

Zglos komentarz

Reklama