Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bandziorek83 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kiedyś był szpan na szlugi teraz szpan na plastyk he he :D

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
12 lat temu

A dlaczego nie? Palenie zielska to nie wiocha.

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie każdy musi siedzieć w domu przed kompem ....................

0

Zglos komentarz

Z
zawulon 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiocha bo siedzi na betonie. :>

0

Zglos komentarz

S
Stunnning 😏 Szyderca
12 lat temu

oczywiscie moze to nie jest wiocha ze pali , ale niech tego nie wstawia na neta bo tu nie ma czym sie chwalic

0

Zglos komentarz

Reklama