Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
olabartek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Rejestracja SO i wszystko jasne

0

Zglos komentarz

W
wojok9007 💩 JP 100%
12 lat temu

ja ja GOROLE z SOSNOWCA

0

Zglos komentarz

S
snr3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja stawiam ze zaraz za nim gosciu stanal na 2 miejscach a zanim ktos pstryknal fotke poprostu odjechal...

0

Zglos komentarz

M
Madafaka86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nawet jesli ktos za nim stanal na 2 miejscach to nie powod zeby tak parkowac gosc zastawil wyjazd z parkingu

0

Zglos komentarz

Reklama