Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pafelek 🏹 Łowca
12 lat temu

Ja tam uważam, że lepiej "po", niż "na" trawce :D

0

Zglos komentarz

V
vvesem 🏹 Łowca
12 lat temu

Na wsi tak się parkuje, a tutaj wyżej niech wszyscy widzą!

0

Zglos komentarz

Reklama