Reklama
Reklama

Komentarze

1
L
lukasz_wd 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeżeli naprawde wydaje ci sie ze ktoś to auto tak zaparkował to życze Ci 'wesołych świąt" , czasem trzeba troszke pomysleć i użyć wyobrazni to nie boli zapewniam.

0

Zglos komentarz

Reklama