Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

NIEDLUGO PRZYDADZA SIE NA MAGAZYNY ALBO SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH.

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
12 lat temu

taka wstawka i autorem nie jest jurek?

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

no i co z tego? jakis pomysl konkretny masz? koscioly bez okien czy bez ogrzewania?

0

Zglos komentarz

R
roman17 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bez czwartej sypialni dla proboszcza

0

Zglos komentarz

Reklama