Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
dywizjon33 Czysta Moc
12 lat temu

Koleżance kupił w prezencie :)

0

Zglos komentarz

B
bluajs 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zależy jak dla kogo. Filozofia "żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek" jest coraz popularniejsza.

0

Zglos komentarz

S
Suuzi 😏 Szyderca
12 lat temu

widocznie kolega woli chłopców :D

0

Zglos komentarz

Reklama