Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
Ripandolo12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakoś mnie nie dziwi że to w Sosnowcu.Burak i tyle..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ale to straszne jak zobaczyłem to prawie popuściłem! WYROZUMIAŁOŚCI TROSZECZKĘ !!!

0

Zglos komentarz

D
dejulka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakiej wyrozumiałości!!! Tak parkują własnie BURAKI!

0

Zglos komentarz

D
dejulka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakiej wyrozumiałości!!! Tak parkują BURAKI!

0

Zglos komentarz

Reklama