Reklama
Source: YouTube

W Rosji to normalnie(spotkać niedźwiedzia)

przez forgor — 12 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
radek.testowy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

który to niedźwiedź?

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
12 lat temu

Tak normalne, jak spotkać w Polsce pijanego kierowcę!

0

Zglos komentarz

M
mkkm 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ciekawe czy by tak kozaczyli gdyby jego matka przyszła

0

Zglos komentarz

S
scania144 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ruskie tępaki

0

Zglos komentarz

Reklama