Reklama
Reklama

Komentarze

32
M
Molotok 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To akurat 100% czeczen poznaje po mo****e i po tym co pokazuje .Nie mam pojęcia co to oznacza ale często widuje się w internecie zdjęcia grup czeczeńskich -> terrorystów

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

faille ze swoim chłopakiem.

0

Zglos komentarz

M
miodek78 😏 Szyderca
12 lat temu

Mamo...to jest właśnie Rebeca o której Ci mówiłem.

0

Zglos komentarz

B
Big_John 😏 Szyderca
12 lat temu

Ja nie mogę łatwiej jest wyruchać coś z dziurą niż znaleźć sobie zone i założyć rodzine żałosne. Poniej takie coś śmie siebie nazywać mężczyzną.

0

Zglos komentarz

P
po.ziomeczka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ten palec to mu w d**e włoży.

0

Zglos komentarz

M
Munieczka84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

TZW. "Kozojebcy" ;)

0

Zglos komentarz

M
matrix1617 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tosz to Baran jest przeciez

0

Zglos komentarz

M
matrix1617 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tosz to baran jest

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

....i jakoś nikt nie napisał "ruchałbym" ;)

0

Zglos komentarz

L
lalecznik 🌟 Padawan
12 lat temu

Racja. Co innego nawalanie z id**tyzmów. A jest zwykłe sianie nienawiści. Wiocha dla moderatora.

0

Zglos komentarz

B
booger 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przyznaj się, że wpadł ci w oko któryś z tych na zdjęciu

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Zdjecie rodzinne z ojcem ..

0

Zglos komentarz

M
maxym0207 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tak widzę podobieństwo, to jest jego stary :)

0

Zglos komentarz

S
sanho 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to koza tylko przyprawił jej rogi

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
12 lat temu

To nie chłopak! To jego szwagier! Mecz razem oglądali...

0

Zglos komentarz

X
XTomek1984 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dajcie już spokój z tymi Muslimami i kozami. Rzygać się chce od tego. Podjarana gimbaza wrzuca kolejne zdjęcia, a ciemnogród lajkuje.

0

Zglos komentarz

B
12 lat temu

Zgadzam sie.Negatywne wypowiedzi pochodza od zasdrosnych "sterydow"z malymi f**tkami.My slowianki wiemy same ,co dla nas dobre

0

Zglos komentarz

B
12 lat temu

Zgadzam sie!Negatywne opinie pochodza od zazdrosnych gimbusow z malymi f**tkami.My slowianki wiemy co dla nas dobre i co Nas podnieca!

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ciemnogrod to by byl gdyby o tym nie wiedzieli:)

0

Zglos komentarz

J
jko69 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wśród MUSLIMÓW jest sheep, a może by tak spiking po polisz gimbazo za****a?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Żałosne

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

wiem Murinku-to boli ;P

0

Zglos komentarz

P
Papa_wiocha 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Też tak myślę, tyle ciapaty kóz ma, to w homo idzie, żałosne.

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
12 lat temu

fotografia rodzinna ... z teściem

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
12 lat temu

"Tym palcem go penetrowałem"

0

Zglos komentarz

T
toudy666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mnie to zastanawia na cholerę im możliwość posiadania wielu żon ?? Z takimi kozami to się żenić nie trzeba przecież, i utrzymanie nie kosztuje wiele (w końcu koza wszystko zeżre). I zazdrosna nie będzie (koza ofc.)

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
12 lat temu

pier*dolone kozo*jeb*cy

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
12 lat temu

Ktos dal mi minusa,prawdopodobnie takze jest kozo*jebcem!Pozdrawiam tego zoofila!hahaha

0

Zglos komentarz

A
al_muell 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po pierwsze: Skąd wiecie, że to muzułmanin? Po drugie: Jak rozumiem określenie "ciapaty" (kretyńskie, bo ciapaty, to ktoś w ciapki, ale nie wymagam od was znajomości j. polskiego) oznacza Araba, ew. innego semitę nie-Żyda, a ten wygląda na "czarnego" - Czeczeńca, Daga itp.

Po pierwsze: Skąd wiecie, że to muzułmanin? Po drugie: Jak rozumiem określenie "ciapaty" (kretyńskie, bo ciapaty, to ktoś w ciapki, ale nie wymagam od was znajomości j. polskiego) oznacza Araba, ew. innego semitę nie-Żyda, a ten wygląda na "czarnego" - Czeczeńca, Daga itp.

0

Zglos komentarz

M
Molotok 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To akurat 100% czeczen poznaje po mo****e i po tym co pokazuje .Nie mam pojęcia co to oznacza ale często widuje się w internecie zdjęcia grup czeczeńskich -> terrorystów

0

Zglos komentarz

R
radic87 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeden chu%$ czy to ciapek czy tam inny muslim... To i to pasożyt koz**bca :)

0

Zglos komentarz

Z
12 lat temu

Dziwi mnie ta cała wasza akcja "śniady kolor - rucha zwierzęta". Akurat na całym świecie za kochających owce (od tyłu) uchodzą Szkoci - oczywiście lansowali to Angole. Natomiast za miłośników kóz Słowianie - głównie bałkańscy.

0

Zglos komentarz

T
toudy666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

NO dobra ale to w krajach islamskich wybiera się kozią miss

0

Zglos komentarz

G
Greg0666 🏹 Łowca
12 lat temu

A tym palcem robię... no wiecie co :)

0

Zglos komentarz

R
rafalk21 💩 JP 100%
12 lat temu

Chyba z narzeczonym

0

Zglos komentarz

K
krebson 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Polki ( nie wszystkie ale znaczna większość ) niestety nie zrozumie że egzotyczna pała to nie wszystko co ma do zaoferowania ciapaty kolego maran_hand

0

Zglos komentarz

J
Joszo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czego to ludzie nie zrobią dla punkcików. Następnym razem niech autor zrobi zdjęcie swojej buzi i wstawi - też się pośmiejemy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

prawda którą powinna poznać każda polka oglądająca się za ciapowatymi: WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ I TAK CIE ZOSTAWI DLA KOZY ! ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Co by o tym nie pisać to jakoś nie zauważyłem tu nigdzie kozy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ok niech będzie rogacizna. zadowolony ? ps. najpierw kobietę, potem barana.. ciapaty wszystko zostawi dla kozy ;)

0

Zglos komentarz

P
Papa_wiocha 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zaraz narzeczonym, wstyd tak inną religię obrażać!! może on po prostu ze szwagrem na piwko wyskoczył?!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

biedne zwierzęta, muslimy to nie są ludzie

0

Zglos komentarz

U
Ukye 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A raczej zapewne przed zabiciem tego barana. W rytualny sposob jak kaze im allach... przez poderznięcie gardła bez zadnego ogłuszania itp... Następnie powolne wykrwiawianie... Ogolnie rasistą nie jestem... Ale tej religi.. nie da sie chyba w pełni tolerowac..

0

Zglos komentarz

O
ojejku150 🌾 Wieśniak
12 lat temu

poderzniecie jest zapewne mniej bolesne od pier..ia siekiera(nie zawsze skutecznego) w leb. a tak zwierzak powoli odplywa. Rasista napewno jestes tylko nie masz jeszcze doswiadczen. ja mam zjednej strony ciapatke zdrugiej czarna naprzeciwko muslima. I PO RAZ SETNY gimbusy chce zaznaczyc ze muslim to...

poderzniecie jest zapewne mniej bolesne od pier..ia siekiera(nie zawsze skutecznego) w leb. a tak zwierzak powoli odplywa. Rasista napewno jestes tylko nie masz jeszcze doswiadczen. ja mam zjednej strony ciapatke zdrugiej czarna naprzeciwko muslima. I PO RAZ SETNY gimbusy chce zaznaczyc ze muslim to nie ciapek. muslima mozna nazwac PAKI jak to ksiaze HAry poczynil raz i byla afera.

0

Zglos komentarz

C
ChwalaSzatanowi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A skad wiesz czy on nie uratowal tego barana z milosci i teraz robi fotki by pokazac rodzice, ze ich milosc jest wieczna?

0

Zglos komentarz

T
toudy666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Poderżnięcie nawet jeśli jest mniej bolesne od dobrego ciosu siekierą to różnica jest minimalna, jak za nóż łapie jakiś pastuch to uszkodzi jeszcze co nie co wewnątrz szyi i na pewno nie odpływa się przy tym "powoli i relaksacyjnie" , a dobry cios siekierą jest skuteczniejszy, przy odpowie...

Poderżnięcie nawet jeśli jest mniej bolesne od dobrego ciosu siekierą to różnica jest minimalna, jak za nóż łapie jakiś pastuch to uszkodzi jeszcze co nie co wewnątrz szyi i na pewno nie odpływa się przy tym "powoli i relaksacyjnie" , a dobry cios siekierą jest skuteczniejszy, przy odpowiednim "zawodniku" z pewnością to dużo szybsza śmierć

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

a tak na marginesie to Muslim a nie muslin. Nie gadamy teraz o tekstyliach tylko o niewybuchach i niewypalach;-))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

"niewypał" - rozwaliłaś system, hahahahahaha.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

ja zawsze mijajac ich w sklepie czy siedzac z nimi w metrze powtarzam w myslach jak mantre "nie wybuchaj do cholery ,nie wybuchaj";-))))

0

Zglos komentarz

Reklama