Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
Kinia024 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dlaczego nikt by nie kupił. Jeżeli kupiłabym córce pierwszą zdrową barbie to już zawsze by taką właśnie chciała. Jeszcze czas na przeciętnego kena i piwny brzuszek.

0

Zglos komentarz

S
12 lat temu

Sama masz piwny brzuszek...i cellulit na udach.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

Kena zamienić w Homer Simsona???

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
12 lat temu

nareszcie wygląda jak zdrowa kobieta

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ja jestem za... Nie jestem za propagowaniem wieszaków...

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Oryginalna, ZGRABNA barbie wyglada o wiele lepiej. Z tego co wiem nie kazda kobieta ma figure jak jakis kloc, wiec w jakim oparciu o rzeczywistosc?

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

a widziałeś kiedyś w sklepie grubą lalkę???

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Widuje szczuple, dziewczyny o idealnej sylwetce , takze nie zgadzam sie z opisem,ze grubsza lalka odzwierciedla rzeczywistosc,bo wychodzi na to,ze w rzeczywistosci nie ma zgrabnych kobiet (zgrabnych moim zdaniem).

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Aha czyli sprzedając szczupłe lalki wmawiamy dzieciom że rzeczywistość oznacza ,,szczupłość". A później rodzice się dziwą że dzieci wpadają w anoreksje w pogoni za kanonem piękna. Uważam że że ,,gruba" lalka też powinna znaleźć swoje miejsce na sklepowej półce.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

A czy napisalam, ze nie powinna? Nie zgodzilam sie tylko z opisem.

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tylko dorośli mogą postrzegać zabawki w ten sposób. Czy kupowanie pluszowego misia dziecku oznacza że uczymy go iż niedźwiedzie sa słodkie, puchate mają duże szkliste oczka, są w kolorach różu fioletu itp? Idąc tym tokiem to większość zabawek jest nieprawidłowa. Dla dziecka to po prostu ZABAWKA dla...

Tylko dorośli mogą postrzegać zabawki w ten sposób. Czy kupowanie pluszowego misia dziecku oznacza że uczymy go iż niedźwiedzie sa słodkie, puchate mają duże szkliste oczka, są w kolorach różu fioletu itp? Idąc tym tokiem to większość zabawek jest nieprawidłowa. Dla dziecka to po prostu ZABAWKA dla dorosłego to jakiś wyznacznik tożsamości. Proponuję moczita aby Twoje dzieci bawiły się wypchanymi kotami, bo tylko takie będą wyglądać odpowiednio i zgodnie z rzeczywistością albo zwłokami...

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Przepraszam Psychopadka ale Ty mi nie będziesz mówiła czym moje dzieci będą się bawić:) zresztą nie z Tobą prowadzę rozmowę więc Twoja opinia mnie nie interesuje;)

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To jest portal publiczny więc każdy ma prawo się wypowiedzieć. Skoro piszesz tu komentarz to licz się że może zostać on skrytykowany i że mogą odpowiedzieć na niego wszyscy. Skoro barbie jest zła bo nie jest naturalna, to złe jest 95% zabawek.

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

PS. I nie mówię Ci czym maja się bawić Twoje dzieci a jedynie proponuję, skoro jesteś tak poprawna to bądź w całym temacie..

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Twoje propozycje naprawdę mnie nie interesują:) I czytaj ze zrozumieniem:) z tego co się orientuje to nie piszę o misiach i innych d**erelach tylko o lalkach i konsekwencjach podążania za kanonem piękna;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A kto powiedział, że lalka barbie jest podążaniem za kanonem piękna? Z**bani psycholodzy? Jakoś ta lalka ma kilkadziesiąt lat i nigdy to nikomu nie przeszkadzało i tak nagle barbie jest zła? Jeśli nie jesteś w stanie znieść krytyki to może zmień portal.

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Widzę łatwo się oburzasz kiedy ktoś Cie krytykuje.

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie mam po prostu uczulenie na pi****lenie głupot:)

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Po prostu mam uczulenie na głupotę...:)

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To powinnaś się leczyć. Skoro nie można mieć innego zdania jak Ty, bo zaraz nazywasz to głupotą, to coś chyba z Tobą nie tak.

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A widziałeś grubą lalkę?

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

To jest statystyczny projekt, tak samo można mieć wątpliwości co do włosów przecież nie każda kobieta jest blondynką. Po prostu tak wygląda średnia typowa nastolatka. A wcale gruba nie jest , można powiedzieć że wolał bym mieć taką z powodu ładnej d**y :D

0

Zglos komentarz

D
DeeDeeLinka 🌟 Padawan
12 lat temu

@szatano999 dając to jako absurd - preferujesz anorektyczki, tudzież sztuczne kobiety po operacjach plastycznych ?

0

Zglos komentarz

M
Maskotka_Mafii 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jesteś kr***nką czy udajesz?

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Miło że pokazałaś swój brak myślenia. Wiesz, czym jest cudzysłów? Chyba nie bardzo. Po drugie, autor ma prawo preferować co chce.

0

Zglos komentarz

M
moczita 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Pytanie chyba było do @szatano999 a nie do was więc co ryja wkładacie tam gdzie nie trzeba...

0

Zglos komentarz

D
DeeDeeLinka 🌟 Padawan
12 lat temu

@moczita szkoda zdzierania liter na klawiaturze :) ktoś nie ma odwagi pisać z podstawowego konta, to wali z tych dwóch :) i po raz kolejny wcale nie widać, że to ta sama osoba xD

0

Zglos komentarz

M
Maskotka_Mafii 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie odpowiedziałaś. Jesteś kr***nką czy pierwszy komentarz to po prostu jakaś chwilowa niedyspozycja psychiczna ? Próbuję cię zrozumieć. Moczita komentarze były do dedelinki więc czemu wciskasz się z tym swoim końskim ryjem tam gdzie nie trzeba?

0

Zglos komentarz

P
Psyhopadka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Moczita skoro przeszkadza Ci że ktoś sie wtrąca, to sama się nie wtrącaj.

0

Zglos komentarz

Reklama