Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Krzysztof_Jarzyna 😏 Szyderca
12 lat temu

Dobrze chociaż, że nie zjadł...

0

Zglos komentarz

A
adam568 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chyba każdy dłubie w nosie ale ten koleś miał wyjątkowego pecha

0

Zglos komentarz

Reklama